Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Claude Mellan Az olvasók és a vászonok

      1598 – 1688

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Mellan oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Claude Mellan: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Face of Christ on Saint Veronica: 200 látogatás évente, ami 50% összes Claude Mellan kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Face of Christ (detail) és Portrait of Louis XIV as a Child. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 400. Összesen: 900. A legjobb hónap: Júl 2026, 800 látogatás. Érezhető fényesség (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 27%-ét.

      A(z) Claude Mellan 3 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 3 Claude Mellan vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Face of Christ on Saint Veronica 1 Face of Christ on Saint Veronica, 1649 200 látogatás · 50,0%
      2. Face of Christ (detail) 2 Face of Christ (detail), 1649 100 látogatás · 25,0%
      3. Portrait of Louis XIV as a Child 3 Portrait of Louis XIV as a Child, 1644 100 látogatás · 25,0%

      Mikor látogatják el az olvasók a Claude Mellan oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026500300
      Aug 202600
      Sze 20260100

      Mikor nyitják meg a látogatók Claude Mellan vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Claude Mellan kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Portrait of Louis XIV as a…00000000010000
      Face of Christ (detail)00000000010000
      Portrait of Henriette-Marie…000000000000
      A young woman rises from he…000000000000
      Face of Christ on Saint Ver…0000000001000100
      portrait of James Howell000000000000
      Intellect and memory000000000000
      Pierre gassendi000000000000
      A young man000000000000
      A young shepherdess reading…000000000000

      Milyen nyelven olvassák Claude Mellan műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Olasz200100,0%

      Naponta hány látogatása van Claude Mellan-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt100
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt100
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)100
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)100
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)100
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)100
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)100
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0
      sze 4 Nov (előrejelzés)100

      Amit a látogatók Claude Mellan kapcsán kérdeznek

      Melyik Claude Mellan vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Face of Christ on Saint Veronica első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 50%-ét teszi ki. 3 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Claude Mellan olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 400 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Claude Mellan felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 27% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.