Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Parent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Claude Parent: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Project for a New Museum: 100 látogatás évente, ami 25% összes Claude Parent kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Alaïa Fashion Drawing és Alaïa Fashion Drawing. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 300. Összesen: 700. A legjobb hónap: Júl 2026, 400 látogatás. Romantikus (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 42%-ét.
A(z) Claude Parent 4 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Claude Parent vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Claude Parent oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
200
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Okt 2026
200
0
Mikor nyitják meg a látogatók Claude Parent vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Claude Parent olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
41,7%
100,0%
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
0,0%
Nyugodt
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
100,0%
100,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
100,0%
100,0%
Finom színtónusú
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
52,9%
50,0%
Monokróm
35,3%
25,0%
Pasztell színek
11,8%
25,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
100,0%
100,0%
Egyensúlyos
0,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
35,3%
25,0%
Lágy
5,9%
0,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
5,9%
0,0%
Kijelentés
52,9%
75,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
11,8%
25,0%
Lágyan kevert paletta
11,8%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
11,8%
0,0%
Erős színegyüntetés
41,2%
75,0%
Egységes színpaletta
23,5%
0,0%
Melyek Claude Parent kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Competition for the display…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Claude Parent műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
200
100,0%
Naponta hány látogatása van Claude Parent-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Claude Parent kapcsán kérdeznek
Melyik Claude Parent vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Project for a New Museum első helyen: 100 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Claude Parent olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
700 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 300 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Claude Parent felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Romantikus (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 42% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.