Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Constantin Hansen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Constantin Hansen: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Resting Model: 300 látogatás évente, ami 50% összes Constantin Hansen kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Arch of Titus in Rome és Columns of the Temple of Neptune at Paestum (1838). A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 500. Összesen: 900. A látogatószám csökken: 100%-cal kevesebb látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 700 látogatás. Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 83%-át, a vásznalak 16%-ét.
A(z) Constantin Hansen 4 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Constantin Hansen vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Constantin Hansen oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
400
Aug 2026
0
0
Sze 2026
100
100
Okt 2026
0
0
Mikor nyitják meg a látogatók Constantin Hansen vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Constantin Hansen olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
50,0%
25,0%
Romantikus
16,7%
75,0%
Dramatikus
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
16,7%
75,0%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
25,0%
Drámai
16,7%
0,0%
Romantikus
16,7%
0,0%
Sötét és komoly
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
50,0%
Lágy árnyékok
26,0%
33,3%
Érezhető fényesség
36,0%
16,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
0,0%
Fényes
4,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
0,0%
Finom színtónusú
36,0%
16,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
83,3%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,5%
33,3%
Semleges tónusok
22,5%
16,7%
Sötét tónusú
10,0%
50,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
0,0%
Egyensúlyos
48,0%
100,0%
Élénk
2,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
16,7%
Lágy
22,0%
0,0%
Egyensúlyozott
22,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
66,7%
Kijelentés
22,0%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
2,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
22,0%
16,7%
Egységes színpaletta
62,0%
83,3%
Melyek Constantin Hansen kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Artist's Eldest Sister
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peder Roed, maleren Jørgen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kunstnerens søster Alvilde
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Male Model Playing Flute
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frøken Caroline Sophie Møll…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Artist's Sisters Signe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Girl with Fruits in a Bas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forfatterinden Juliane Mari…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Young Girls (The Arti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Constantin Hansen műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Constantin Hansen-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Constantin Hansen kapcsán kérdeznek
Melyik Constantin Hansen vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Resting Model első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 50%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Constantin Hansen olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
900 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 500 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Constantin Hansen felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 16% részét öveklik, de a látogatások 83% százalékát teszik ki.