Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Cyril Mount Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1920 – 2013

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cyril Mount oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Cyril Mount és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Cyril Mount legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 40%-ét teszi ki. Követik őket a Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 és Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 Cyril Mount összesen 900 látogatást generált: 500 a művész oldalán és 400 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 700 látogatással. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) iránt érdeklődnek: a látogatások 60%-át, a művész katalógusának 22%-át teszi ki.

      A(z) Cyril Mount legnépszerűbb 4 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Cyril Mount 4 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 látogatás · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 látogatás · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 látogatás · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 látogatás · 20,0%

      Hány olvasó látogatja é月に Cyril Mount oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026300400
      Aug 202600
      Sze 20262000
      Okt 202600

      Hány gyakran nyitják meg Cyril Mount vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Cyril Mount vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      Mely nyelveken olvassák Cyril Mount műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Cyril Mount-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt100
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Cyril Mount kapcsán

      Melyik Cyril Mount vászon a legnépszerűbb?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE az első helyen áll, 200 megtekintéssel (40% a(z) Cyril Mount megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 4 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Cyril Mount nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      900 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 500 a művész oldalán és 400 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Cyril Mount esetében?

      Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 60%-át, a katalógus 22%-ával szemben.