Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Da Pier Francesco Mola oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Da Pier Francesco Mola és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Da Pier Francesco Mola legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Cain Slaying Abel volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 10%-ét teszi ki. Követik őket a Rocky Landscape with Two Carthusian Monks és Leda and the Swan Da Pier Francesco Mola összesen 3 600 látogatást generált: 900 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 800 látogatással. A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön böngésznek. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 33%-át, a művész katalógusának 17%-át teszi ki.
A(z) Da Pier Francesco Mola legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Da Pier Francesco Mola 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Da Pier Francesco Mola oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
900
1 900
Aug 2026
0
600
Sze 2026
0
0
Hány gyakran nyitják meg Da Pier Francesco Mola vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Da Pier Francesco Mola olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
41,7%
55,6%
Elegáns
25,0%
33,3%
Nyugodt
16,7%
11,1%
Klasszikus
8,3%
0,0%
Misztikus
8,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
33,3%
Melankolikus
16,7%
33,3%
Romantikus
25,0%
11,1%
Szellemi
25,0%
11,1%
Drámai
8,3%
11,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
74,0%
69,0%
Lágy árnyékok
10,0%
17,2%
Érezhető fényesség
12,0%
13,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
41,4%
Finom színtónusú
54,0%
55,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
3,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,4%
90,0%
Sötét tónusú
4,7%
5,0%
Semleges tónusok
7,0%
0,0%
Monokróm
0,0%
5,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,0%
69,0%
Egyensúlyos
30,0%
27,6%
Élénk
4,0%
3,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
20,7%
Lágy
36,0%
20,7%
Egyensúlyozott
12,0%
6,9%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
13,8%
Kijelentés
26,0%
37,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
6,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
20,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
24,1%
Erős színegyüntetés
50,0%
48,3%
Egységes színpaletta
12,0%
0,0%
Mely Da Pier Francesco Mola vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
SAINT JEAN BAPTISTE PRECHAN…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oriental Warrior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tancred Revived by Erminia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
HERMINIE GARDANT SES TROUPE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
L'ANGE APPARAISSANT A AGAR…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FIGURE DE GUERRIER ORIENTAL…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Cain Slaying Abel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
St Peter Freed from Prison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jacob Meeting Rachel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
HERMINIE ET VALFRINO SOIGNE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Da Pier Francesco Mola követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 400
94,4%
telefonok
200
5,6%
Mely nyelveken olvassák Da Pier Francesco Mola műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Da Pier Francesco Mola-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Da Pier Francesco Mola kapcsán
Melyik Da Pier Francesco Mola vászon a legnépszerűbb?
Cain Slaying Abel az első helyen áll, 300 megtekintéssel (10% a(z) Da Pier Francesco Mola megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Da Pier Francesco Mola nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 600 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 900 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Da Pier Francesco Mola alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön követik Da Pier Francesco Mola-t; a számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Da Pier Francesco Mola esetében?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 33%-át, a katalógus 17%-ával szemben.