Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Daniel Seghers oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Daniel Seghers számokban
Garland of Flowers az a vászon Daniel Seghers műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 22%-át teszi ki. Aztán Flowers. és Wreath of pink roses. Összesen 1 500 látogatás esetén: 600 a festő oldalán, 900 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 500 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Békés, nyugodt (Hangulat) a katalógus 60% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
Daniel Seghers: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Daniel Seghers leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Daniel Seghers olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
900
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Hogyan alakul Daniel Seghers vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Daniel Seghers vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
60,0%
100,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Romantikus
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
40,0%
66,7%
Szellemi
40,0%
33,3%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
100,0%
100,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
63,6%
33,3%
Finom színtónusú
36,4%
66,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
100,0%
100,0%
Egyensúlyos
0,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
36,4%
33,3%
Egyensúlyozott
36,4%
55,6%
Erőteljes kontrasztú
18,2%
11,1%
Kijelentés
9,1%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,2%
11,1%
Lágyan kevert paletta
36,4%
33,3%
Egyensúlyozott harmónia
27,3%
22,2%
Erős színegyüntetés
18,2%
33,3%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Daniel Seghers kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Garland of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ and St Therese in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Floral Wreath with Relief a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers in a Glass Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Garland of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Floral Wreath with Madonna…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Festoon of flowers.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower garlands.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Floral wreath.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wreath of pink roses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mely nyelveket használják Daniel Seghers olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
300
75,0%
Angol
100
25,0%
Hogyan alakulnak Daniel Seghers napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
Daniel Seghers: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Daniel Seghers műveiből?
Garland of Flowers: 200 látogatás, ami 22% a(z) Daniel Seghers megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Daniel Seghers?
1 500 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalán, 900 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Daniel Seghers egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 60% katalógusból.