Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Edward Seago oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A legnézettebb vászon: Shackleton’s cross, grytviken bay, south georgia, (1957): 2 000 látogatás évente, ami 18% összes Edward Seago kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Long shore boats, Norfolk és View of Ludlow Castle. A festő oldala: 2 200 megtekintés. Festmények: 8 700. Összesen: 10 900. A látogatószám növekszik: 70% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 8 000 látogatás. A látogatók számítógépek (72%), telefonok (24%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. Zavará színkombináció (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 37%-át, a vásznalak 14%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Edward Seago vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 000 | 7 000 |
| Aug 2026 | 300 | 700 |
| Sze 2026 | 900 | 800 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,9% |
| Lágy árnyékok | 4,0% | 8,1% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 26,1% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 57,7% |
| Fényes | 22,0% | 7,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 74,0% | 78,4% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 17,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 2,0% | 4,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 75,0% | 83,3% |
| Földszínek | 15,9% | 12,5% |
| Monokróm | 4,5% | 4,2% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 48,0% | 64,9% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 34,2% |
| Élénk | 4,0% | 0,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 36,0% | 24,3% |
| Lágy | 28,0% | 42,3% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 16,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 13,5% |
| Kijelentés | 6,0% | 3,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 36,9% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 16,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 4,5% |
| Erős színegyüntetés | 42,0% | 28,8% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 13,5% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A suffolk stream - (02) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tiddlers, (1935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Germain-en-Laye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ludham lane, norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Doorway, Santa Maria de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circus encampment, (1931) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Champs Elys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The blue caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Corner of the Champs Elysees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 800 | 71,6% |
| telefonok | 2 600 | 23,9% |
| tabletek | 500 | 4,6% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 600 | 30,0% |
| Francia | 600 | 30,0% |
| Német | 400 | 20,0% |
| Spanyol | 400 | 20,0% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 400 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 300 |
| pén 25 Sze | 1 600 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 400 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 400 |
| hét 12 Okt | 300 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |