Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Emrys Williams Népszerűség és látogatói statisztikák

      1958

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emrys Williams oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Emrys Williams számokban

      Sheltering II az a vászon Emrys Williams műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 40%-át teszi ki. Aztán To the Lighthouse, No.10 és Album. Összesen 1 200 látogatás esetén: 700 a festő oldalán, 500 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 100% -el több látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 800 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Érezhető fényesség (Fényerő) a katalógus 15% részének látogatásainak 40%-át teszi ki.

      Emrys Williams: a 4 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Emrys Williams leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Sheltering II 1 Sheltering II, 1994 200 látogatás · 40,0%
      2. To the Lighthouse, No.10 2 To the Lighthouse, No.10, 1994 100 látogatás · 20,0%
      3. Album 3 Album, 1997 100 látogatás · 20,0%
      4. Bay Window 4 Bay Window 100 látogatás · 20,0%

      Hogyan változik Emrys Williams olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026300500
      Aug 20261000
      Sze 20261000
      Okt 20262000

      Hogyan alakul Emrys Williams vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Emrys Williams kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Lighthouse with Boat and Ri…000000000000
      Bay Window00000000100000
      On the Pier II000000000000
      Sheltering I000000000000
      Sheltering II00000000200000
      To the Lighthouse, No.1000000000100000
      To the Lighthouse No.13, De…000000000000
      Album00000000100000
      Island No.1000000000000
      Lighthouse with Boat and Le…000000000000

      Mely nyelveket használják Emrys Williams olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Mutasd a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol200100,0%

      Hogyan alakulnak Emrys Williams napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt100
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt100
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov0
      szo 7 Nov0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0
      pén 27 Nov (előrejelzés)0
      szo 28 Nov (előrejelzés)0

      Emrys Williams: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Emrys Williams műveiből?

      Sheltering II: 200 látogatás, ami 40% a(z) Emrys Williams megtekintéseinek összegétől. A lista 4. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Emrys Williams?

      1 200 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalán, 500 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Emrys Williams egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 40%-át teszi ki a 15% katalógusból.