Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eric Gill oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Tizenkét hónap alatt Eric Gill legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Noah And The Ark volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 18%-ét teszi ki. Követik őket a Eve és Woodcut from the Christian Social Book the Devil's Devices by H.d.c. Pepler, Showing a Bricklayer Overcoming the Devil Through Honest Work Eric Gill összesen 7 200 látogatást generált: 6 500 a művész oldalán és 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 221%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Okt 2026 volt, 4 500 látogatással. A látogatók Angol (84%), Bolgár (7%) és Orosz (5%) nyelven érkeznek. Az olvasók Egyesült Királyság (52%), Amerikai Egyesült Államok (9%) és Bulgária (7%) települményekről látogatnak el. A látogatók telefonok (64%), számítógépek (32%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) iránt érdeklődnek: a látogatások 73%-át, a művész katalógusának 57%-át teszi ki.
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Eric Gill 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 1 400 | 0 |
| Okt 2026 | 4 400 | 100 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,7% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 43,5% | 45,5% |
| Érezhető fényesség | 17,4% | 27,3% |
| Fényerék egyensúlya | 17,4% | 9,1% |
| Fényes | 13,0% | 18,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 69,6% | 72,7% |
| Finom színtónusú | 13,0% | 9,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,3% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,7% | 0,0% |
| Éles színűség | 4,3% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 50,0% | 60,0% |
| Sötét tónusú | 21,4% | 0,0% |
| Földszínek | 14,3% | 20,0% |
| Pasztell színek | 7,1% | 20,0% |
| Monokróm | 7,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 56,5% | 63,6% |
| Egyensúlyos | 30,4% | 36,4% |
| Élénk | 13,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,3% | 0,0% |
| Lágy | 4,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 13,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,7% | 27,3% |
| Kijelentés | 56,5% | 72,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 17,4% | 27,3% |
| Lágyan kevert paletta | 4,3% | 18,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 13,0% | 18,2% |
| Egységes színpaletta | 60,9% | 36,4% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodcut from the Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Woodcut Showing Hammersmith… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carrying of the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Woman Reclining on a L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Garden Enclosed Is My Sis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'i Am Black But Comely | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing Couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fuge, Dilecti Mi For Cantic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 4 600 | 63,9% |
| számítógépek | 2 300 | 31,9% |
| tabletek | 300 | 4,2% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 3 700 | 84,1% |
| Bolgár | 300 | 6,8% |
| Orosz | 200 | 4,5% |
| Francia | 100 | 2,3% |
| Olasz | 100 | 2,3% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 200 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 200 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 400 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 500 |
| csüt 29 Okt | 2 000 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 100 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 400 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 700 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 2 200 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 500 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 800 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 2 700 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 300 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 500 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 900 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 3 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 400 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 500 |