Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Ernst Stuven Népszerűség és látogatói statisztikák

      1657 – 1712

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernst Stuven oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Ernst Stuven számokban

      Still life of flowers az a vászon Ernst Stuven műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 20%-át teszi ki. Aztán Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge és Flowers in a vase. Összesen 1 300 látogatás esetén: 800 a festő oldalán, 500 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 300% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 800 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Zavará színkombináció (Színharmónia) a katalógus 19% részének látogatásainak 40%-át teszi ki.

      Ernst Stuven: a 5 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Ernst Stuven leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Still life of flowers 1 Still life of flowers 100 látogatás · 20,0%
      2. Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge 2 Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge 100 látogatás · 20,0%
      3. Flowers in a vase 3 Flowers in a vase 100 látogatás · 20,0%
      4. Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail 4 Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail 100 látogatás · 20,0%
      5. Fruit Study 5 Fruit Study 100 látogatás · 20,0%

      Hogyan változik Ernst Stuven olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026500300
      Aug 20261000
      Sze 2026200200

      Hogyan alakul Ernst Stuven vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Ernst Stuven kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Still life000000000000
      Still life of grapes, a pum…00000000010000
      Still life of flowers00000000010000
      Still life with grapes, pea…00000000000100
      Flowers in a vase00000000000100
      Fruit Still Life000000000000
      Fruit Study00000000010000
      Still Life with Peaches and…000000000000
      Still life of flowers in a…000000000000
      Roses, tulips, poppies, a s…000000000000

      Mely nyelveket használják Ernst Stuven olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Mutasd a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol20040,0%
      Orosz20040,0%
      Német10020,0%

      Hogyan alakulnak Ernst Stuven napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze100
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt100
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt300
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Ernst Stuven: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Ernst Stuven műveiből?

      Still life of flowers: 100 látogatás, ami 20% a(z) Ernst Stuven megtekintéseinek összegétől. A lista 5. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Ernst Stuven?

      1 300 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalán, 500 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Ernst Stuven egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 40%-át teszi ki a 19% katalógusból.