Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Carrière oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Carrière számokban
Louis Henri Devillez dans son atelier az a vászon Eugène Carrière műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 7%-át teszi ki. Aztán Head of a Woman és Nelly Carrière. Összesen 5 800 látogatás esetén: 1 800 a festő oldalán, 4 000 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 225% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 4 000 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%). Egy preferenciát mutat: a Nyugodt (Hangulat) a katalógus 0% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
Eugène Carrière: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Eugène Carrière leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Eugène Carrière olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
700
3 300
Aug 2026
0
400
Sze 2026
1 000
300
Hogyan alakul Eugène Carrière vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Eugène Carrière vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
100,0%
Éteri
50,0%
0,0%
Dramatikus
25,0%
0,0%
Elegáns
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
75,0%
66,7%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
0,0%
Nyugodt
0,0%
33,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
48,0%
51,1%
Lágy árnyékok
26,0%
28,9%
Érezhető fényesség
18,0%
17,8%
Fényerék egyensúlya
8,0%
2,2%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
33,3%
Finom színtónusú
38,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
11,1%
Éles színűség
6,0%
2,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
56,2%
67,5%
Sötét tónusú
16,7%
20,0%
Monokróm
14,6%
10,0%
Semleges tónusok
12,5%
2,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
42,2%
Egyensúlyos
42,0%
42,2%
Élénk
16,0%
15,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
52,0%
40,0%
Lágy
22,0%
33,3%
Egyensúlyozott
4,0%
13,3%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
11,1%
Kijelentés
12,0%
2,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
6,7%
Lágyan kevert paletta
2,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
16,0%
11,1%
Egységes színpaletta
80,0%
82,2%
Hogyan alakulnak Eugène Carrière kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of Pablo Casals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The First Communion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Child at Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Meditation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pianist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maternity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lise au piano
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Eugène Carrière?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 800
82,8%
telefonok
800
13,8%
tabletek
200
3,4%
Mely nyelveket használják Eugène Carrière olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
500
71,4%
Angol
100
14,3%
Lengyel
100
14,3%
Hogyan alakulnak Eugène Carrière napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Eugène Carrière: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Eugène Carrière műveiből?
Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 látogatás, ami 7% a(z) Eugène Carrière megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Eugène Carrière?
5 800 tizenkét hónap alatt (1 800 a művész oldalán, 4 000 a vásznalaknál).
A látogatók Eugène Carrière oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (83%), telefonok (14%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 83% arányal.
A látogatók kedvelik-e Eugène Carrière egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 0% katalógusból.