Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Devéria oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Devéria: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Musical interlude: 200 látogatás évente, ami 33% összes Eugène Devéria kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Roxane in Jean-Baptiste Racine's Bajazet és Louis-Félix Amiel (1802–1864). A festő oldala: 300 megtekintés. Festmények: 500. Összesen: 800. A legjobb hónap: Júl 2026, 600 látogatás. Erős színegyüntetés (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 83%-át, a vásznalak 42%-ét.
A(z) Eugène Devéria 4 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Eugène Devéria vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Eugène Devéria oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Okt 2026
100
0
Mikor nyitják meg a látogatók Eugène Devéria vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Eugène Devéria olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
42,1%
60,0%
Dramatikus
36,8%
0,0%
Romantikus
10,5%
40,0%
Luksusú
5,3%
0,0%
Nosztalgikus
5,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
42,1%
40,0%
Sötét és komoly
26,3%
20,0%
Nyugodt
10,5%
40,0%
Romantikus
10,5%
0,0%
Szellemi
10,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
48,5%
50,0%
Lágy árnyékok
33,3%
50,0%
Érezhető fényesség
12,1%
0,0%
Fényerék egyensúlya
3,0%
0,0%
Fényes
3,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
39,4%
33,3%
Finom színtónusú
51,5%
66,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,1%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
3,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
89,3%
100,0%
Sötét tónusú
3,6%
0,0%
Monokróm
3,6%
0,0%
Semleges tónusok
3,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
57,6%
33,3%
Egyensúlyos
36,4%
66,7%
Élénk
6,1%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
9,1%
16,7%
Lágy
27,3%
0,0%
Egyensúlyozott
9,1%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
15,2%
0,0%
Kijelentés
39,4%
50,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,1%
0,0%
Lágyan kevert paletta
12,1%
16,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
42,4%
83,3%
Egységes színpaletta
15,2%
0,0%
Melyek Eugène Devéria kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Portrait of Monsieur Couche
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Women Sitting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Assassination
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of General Joseph-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puget Presenting His Statue…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puget Presenting His Statue…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the Artist and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Breton Family Praying Befor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the church Notre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apotheosis of Saint Genevie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Eugène Devéria műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Eugène Devéria-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Eugène Devéria kapcsán kérdeznek
Melyik Eugène Devéria vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Musical interlude első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 33%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Eugène Devéria olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
800 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 500 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Eugène Devéria felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 42% részét öveklik, de a látogatások 83% százalékát teszik ki.