Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eustache Le Sueur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eustache Le Sueur és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Eustache Le Sueur legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a MESSE DE SAINT MARTIN volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 14%-ét teszi ki. Követik őket a LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX és Saint Paul preaching at Ephesus Eustache Le Sueur összesen 4 800 látogatást generált: 1 500 a művész oldalán és 3 300 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 3 600 látogatással. A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön böngésznek. A látogatók Erős színegyüntetés (Színharmónia) iránt érdeklődnek: a látogatások 71%-át, a művész katalógusának 42%-át teszi ki.
A(z) Eustache Le Sueur legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Eustache Le Sueur 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Eustache Le Sueur oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 200
2 400
Aug 2026
100
400
Sze 2026
0
500
Hány gyakran nyitják meg Eustache Le Sueur vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Eustache Le Sueur olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
62,5%
70,0%
Klasszikus
12,5%
30,0%
Elegáns
12,5%
0,0%
Éteri
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
50,0%
65,0%
Nyugodt
25,0%
5,0%
Drámai
12,5%
10,0%
Sötét és komoly
0,0%
15,0%
Éteri
12,5%
0,0%
Örömteli
0,0%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
14,3%
Lágy árnyékok
46,0%
54,3%
Érezhető fényesség
34,0%
28,6%
Fényerék egyensúlya
4,0%
2,9%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
8,6%
Finom színtónusú
38,0%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
31,4%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
31,4%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,3%
70,6%
Sötét tónusú
9,1%
26,5%
Semleges tónusok
13,6%
2,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
14,3%
Egyensúlyos
72,0%
54,3%
Élénk
6,0%
31,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
5,7%
Lágy
12,0%
14,3%
Egyensúlyozott
14,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
38,0%
20,0%
Kijelentés
36,0%
45,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
5,7%
Lágyan kevert paletta
16,0%
2,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
5,7%
Erős színegyüntetés
42,0%
71,4%
Egységes színpaletta
22,0%
14,3%
Mely Eustache Le Sueur vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRÉSZÉS LEJÁRSA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Eustache Le Sueur követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 500
93,8%
telefonok
300
6,2%
Mely nyelveken olvassák Eustache Le Sueur műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
300
100,0%
Naponta hány látogatása van Eustache Le Sueur-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Eustache Le Sueur kapcsán
Melyik Eustache Le Sueur vászon a legnépszerűbb?
MESSE DE SAINT MARTIN az első helyen áll, 500 megtekintéssel (14% a(z) Eustache Le Sueur megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Eustache Le Sueur nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
4 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 500 a művész oldalán és 3 300 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Eustache Le Sueur alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközökön követik Eustache Le Sueur-t; a számítógépek eszközök a látogatások 94%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Eustache Le Sueur esetében?
Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 71%-át, a katalógus 42%-ával szemben.