Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eva Hesse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Tizenkét hónap alatt Eva Hesse legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Hang Up volt: 800 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 31%-ét teszi ki. Követik őket a Accession II és Repetition Nineteen III Eva Hesse összesen 4 000 látogatást generált: 3 400 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 7%-val emelkedtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Okt 2026 volt, 1 500 látogatással. A látogatók számítógépek (52%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) iránt érdeklődnek: a látogatások 62%-át, a művész katalógusának 23%-át teszi ki.
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Eva Hesse 7 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 1 400 | 0 |
| Okt 2026 | 1 400 | 100 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 15,4% | 7,7% |
| Érezhető fényesség | 7,7% | 15,4% |
| Fényerék egyensúlya | 46,2% | 65,4% |
| Fényes | 30,8% | 11,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,2% | 30,8% |
| Finom színtónusú | 23,1% | 34,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,1% | 19,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,7% | 15,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 53,8% | 76,9% |
| Földszínek | 23,1% | 23,1% |
| Pasztell színek | 15,4% | 0,0% |
| Monokróm | 7,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 46,2% | 30,8% |
| Egyensúlyos | 38,5% | 42,3% |
| Élénk | 15,4% | 26,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 38,5% | 19,2% |
| Lágy | 23,1% | 19,2% |
| Egyensúlyozott | 7,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 7,7% | 0,0% |
| Kijelentés | 23,1% | 61,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 15,4% | 23,1% |
| Lágyan kevert paletta | 7,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,4% | 30,8% |
| Erős színegyüntetés | 23,1% | 15,4% |
| Egységes színpaletta | 38,5% | 30,8% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| No Title (Spectres series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expanded Expansion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Addendum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 100 | 52,5% |
| telefonok | 1 700 | 42,5% |
| tabletek | 200 | 5,0% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Német | 500 | 33,3% |
| Angol | 400 | 26,7% |
| Cseh | 200 | 13,3% |
| Olasz | 200 | 13,3% |
| Orosz | 100 | 6,7% |
| Svéd | 100 | 6,7% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 300 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 300 |
| vas 25 Okt | 100 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 200 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 300 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 200 |
| hét 2 Nov | 300 |
| kedd 3 Nov | 200 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 200 |
| pén 6 Nov | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 400 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 500 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 300 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 500 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 100 |