Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Evan Walters oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Evan Walters: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Self Portrait with Candle: 300 látogatás évente, ami 4% összes Evan Walters kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Red Rambler Rose és Portrait of a Young Man. A festő oldala: 800 megtekintés. Festmények: 6 600. Összesen: 7 400. A látogatószám csökken: 33%-cal kevesebb látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 6 200 látogatás. A látogatók számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Egyensúlyos (Színintenzitás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 57%-át, a vásznalak 36%-ét.
A(z) Evan Walters 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Evan Walters vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Evan Walters oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
700
5 500
Aug 2026
100
500
Sze 2026
0
300
Okt 2026
0
200
Mikor nyitják meg a látogatók Evan Walters vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Evan Walters olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
22,2%
42,9%
Klasszikus
11,1%
28,6%
Nosztalgikus
33,3%
14,3%
Játékos
11,1%
14,3%
Természetes tónusú
11,1%
0,0%
Békés, nyugodt
11,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
50,0%
Melankolikus
22,2%
14,3%
Játékos
11,1%
14,3%
Nyugodt
11,1%
0,0%
Reményt sugárzó
0,0%
7,1%
Sötét és komoly
11,1%
0,0%
Szellemi
0,0%
7,1%
Feszült hangulatú
0,0%
7,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
19,1%
Lágy árnyékok
32,0%
30,9%
Érezhető fényesség
36,0%
39,7%
Fényerék egyensúlya
4,0%
10,3%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
32,4%
Finom színtónusú
24,0%
32,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
30,9%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
4,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
69,7%
72,7%
Semleges tónusok
15,2%
18,2%
Sötét tónusú
15,2%
6,8%
Pasztell színek
0,0%
2,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
30,9%
Egyensúlyos
36,0%
57,4%
Élénk
16,0%
11,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
5,9%
Lágy
28,0%
19,1%
Egyensúlyozott
20,0%
13,2%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
25,0%
Kijelentés
30,0%
36,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
34,0%
44,1%
Lágyan kevert paletta
24,0%
19,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
18,0%
20,6%
Egységes színpaletta
4,0%
2,9%
Melyek Evan Walters kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Cockle Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Old Lady Reading
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Study for 'The Annunciation'
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Merry Go Round
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Village Lane, Mumbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Doctor Edith Anne Evans, né…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Artist's Mother Peeling…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dr G. Arbor Stephens (1870–…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy with Feather
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Evan Walters műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
6 800
91,9%
telefonok
500
6,8%
tabletek
100
1,4%
Milyen nyelven olvassák Evan Walters műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Evan Walters-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Evan Walters kapcsán kérdeznek
Melyik Evan Walters vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Self Portrait with Candle első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 4%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Evan Walters olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
7 400 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 6 600 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Evan Walters olvasói?
számítógépek (92%), telefonok (7%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Evan Walters felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egyensúlyos (Színintenzitás) stílusú vásznalak a katalógus 36% részét öveklik, de a látogatások 57% százalékát teszik ki.