Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Federico Barocci oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Federico Barocci számokban
The Institution of the Eucharist az a vászon Federico Barocci műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 12%-át teszi ki. Aztán Rest on the Flight to Egypt és Three Studies of Bending Figure and One of His Head (for “Assumption of the Virgin”, Milano, Collezione Castelbarco Albani). Összesen 8 700 látogatás esetén: 1 800 a festő oldalán, 6 900 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 60% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 6 900 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (85%), telefonok (9%) és tabletek (6%). Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 38% részének látogatásainak 52%-át teszi ki.
Federico Barocci: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Federico Barocci leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Federico Barocci olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
1 600
5 300
Aug 2026
0
500
Sze 2026
0
800
Hogyan alakul Federico Barocci vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Federico Barocci vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
28,9%
33,3%
Dramatikus
22,2%
26,1%
Nyugodt
20,0%
15,9%
Romantikus
15,6%
13,0%
Klasszikus
6,7%
4,3%
Békés, nyugodt
2,2%
7,2%
Természetes tónusú
2,2%
0,0%
Éteri
2,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
37,8%
26,1%
Melankolikus
17,8%
27,5%
Szellemi
8,9%
23,2%
Romantikus
4,4%
8,7%
Rejtélyes
4,4%
5,8%
Nosztalgikus
11,1%
1,5%
Nyugodt
2,2%
4,3%
Drámai
6,7%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
20,0%
28,2%
Lágy árnyékok
12,0%
19,2%
Érezhető fényesség
12,0%
11,5%
Fényerék egyensúlya
42,0%
32,0%
Fényes
14,0%
9,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
54,0%
47,4%
Finom színtónusú
34,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
19,2%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
37,5%
52,0%
Monokróm
45,8%
31,5%
Semleges tónusok
16,7%
16,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
35,9%
Egyensúlyos
48,0%
59,0%
Élénk
6,0%
5,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
64,0%
47,4%
Lágy
8,0%
7,7%
Egyensúlyozott
0,0%
3,9%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
30,8%
Kijelentés
8,0%
10,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
7,7%
Lágyan kevert paletta
2,0%
11,5%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
6,4%
Erős színegyüntetés
26,0%
26,9%
Egységes színpaletta
58,0%
47,4%
Hogyan alakulnak Federico Barocci kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Francesco II della Rovere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Virgin and Child with Sts S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Composition Study (for “Cir…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Three Studies with One Figu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of a Woman with Downca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Érdekelő műalkotás címa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
River Divinity (Città del V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Federico Barocci?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 400
85,1%
telefonok
800
9,2%
tabletek
500
5,7%
Mely nyelveket használják Federico Barocci olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
100
100,0%
Hogyan alakulnak Federico Barocci napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
Federico Barocci: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Federico Barocci műveiből?
The Institution of the Eucharist: 900 látogatás, ami 12% a(z) Federico Barocci megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Federico Barocci?
8 700 tizenkét hónap alatt (1 800 a művész oldalán, 6 900 a vásznalaknál).
A látogatók Federico Barocci oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (85%), telefonok (9%) és tabletek (6%); a vezető számítógépek 85% arányal.
A látogatók kedvelik-e Federico Barocci egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 52%-át teszi ki a 38% katalógusból.