Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Filippo Lauri oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Filippo Lauri: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Venus and Adonis: 300 látogatás évente, ami 43% összes Filippo Lauri kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Endymion and Selene és Saint Francis in Ecstasy. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 400. Összesen: 800. A legjobb hónap: Júl 2026, 500 látogatás. Szenvedélyes (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 75%-át, a vásznalak 5%-ét.
A(z) Filippo Lauri 5 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 5 Filippo Lauri vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Filippo Lauri oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
200
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
100
200
Mikor nyitják meg a látogatók Filippo Lauri vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Filippo Lauri olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
85,7%
75,0%
Romantikus
4,8%
25,0%
Misztikus
4,8%
0,0%
Békés, nyugodt
4,8%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
47,6%
0,0%
Szellemi
23,8%
0,0%
Szenvedélyes
4,8%
75,0%
Romantikus
14,3%
25,0%
Belső elmélyülést sugárzó
4,8%
0,0%
Nyugodt
4,8%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
55,3%
71,4%
Lágy árnyékok
26,3%
14,3%
Érezhető fényesség
15,8%
14,3%
Fényerék egyensúlya
2,6%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,5%
71,4%
Finom színtónusú
34,2%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
5,3%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,0%
85,7%
Semleges tónusok
20,0%
14,3%
Monokróm
4,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
86,8%
100,0%
Egyensúlyos
13,2%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,5%
14,3%
Lágy
26,3%
14,3%
Egyensúlyozott
13,2%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,4%
42,9%
Kijelentés
31,6%
28,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
15,8%
42,9%
Lágyan kevert paletta
5,3%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
7,9%
0,0%
Erős színegyüntetés
34,2%
42,9%
Egységes színpaletta
36,8%
14,3%
Melyek Filippo Lauri kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Vision of Saint Anthony…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Decorative Panel ''Trophies…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circe and Ulysses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ulysses and Circe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus and Adonis in Ideal L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ideal Landscape of Italian…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jason Pulls the Teeth from…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jason Lulls the Dragon to S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Francis in Extasy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo Flaying Marsyas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Filippo Lauri műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Filippo Lauri-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Filippo Lauri kapcsán kérdeznek
Melyik Filippo Lauri vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Venus and Adonis első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 43%-ét teszi ki. 5 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Filippo Lauri olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
800 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 400 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Filippo Lauri felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Szenvedélyes (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 5% részét öveklik, de a látogatások 75% százalékát teszik ki.