Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francis Swaine oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Tizenkét hónap alatt Francis Swaine legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Shipping Off A Shore volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 38%-ét teszi ki. Követik őket a Shipping Off Dover, With A Town And A Castle In The Distance és English Men-of-war And A Sloop Wearing An Irish Ensign Off The Coast Francis Swaine összesen 900 látogatást generált: 100 a művész oldalán és 800 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 75%-át, a művész katalógusának 36%-át teszi ki.
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Francis Swaine 6 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 28,6% | 62,5% |
| Érezhető fényesség | 30,9% | 37,5% |
| Fényerék egyensúlya | 21,4% | 0,0% |
| Fényes | 4,8% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,6% | 12,5% |
| Finom színtónusú | 28,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 35,7% | 75,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,1% | 12,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 46,9% | 66,7% |
| Semleges tónusok | 37,5% | 16,7% |
| Monokróm | 9,4% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 3,1% | 16,7% |
| Természet | 3,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 12,5% |
| Egyensúlyos | 54,8% | 75,0% |
| Élénk | 11,9% | 12,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 23,8% | 37,5% |
| Lágy | 21,4% | 25,0% |
| Egyensúlyozott | 11,9% | 12,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,2% | 12,5% |
| Kijelentés | 16,7% | 12,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,1% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 30,9% | 25,0% |
| Egységes színpaletta | 59,5% | 75,0% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An English Sloop and a Frig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Sloop Becalmed n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures By Chelsea Waterwor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English commodore off a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ships in a Breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English men-of-war and a sl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of The 'foudroy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping in a storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Off Dover, With A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Engagement between" The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |