Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francois Diday oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure az a vászon Francois Diday műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 36%-át teszi ki. Aztán Paysage Des Alpes Suisses és A Swiss Lake Scene. Összesen 900 látogatás esetén: 200 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 50%%-kal kevesebb látogatás Okt 2026-ban, mint Sze 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 300 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 50% részének látogatásainak 86%-át teszi ki.
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Francois Diday leglátogatottabb vászonműve áll.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,7% | 9,1% |
| Lágy árnyékok | 30,4% | 27,3% |
| Érezhető fényesség | 56,5% | 63,6% |
| Fényerék egyensúlya | 4,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,2% | 45,5% |
| Finom színtónusú | 39,1% | 18,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,7% | 36,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 85,7% |
| Semleges tónusok | 41,7% | 0,0% |
| Monokróm | 8,3% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 52,2% | 45,5% |
| Egyensúlyos | 47,8% | 54,5% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,3% | 9,1% |
| Lágy | 8,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 13,0% | 18,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 60,9% | 72,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 13,0% | 27,3% |
| Lágyan kevert paletta | 21,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,4% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 34,8% | 54,5% |
| Egységes színpaletta | 13,0% | 9,1% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naples, Le Château de L'œuf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House on Lake Brienz with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui near Meiringen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gelmerhorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Edge of the Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Lake Lucerne and th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Views Sallanches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |