Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      François Flameng Népszerűség és látogatói statisztikák

      1856 – 1923

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg François Flameng oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      François Flameng számokban

      L'offensive De L'yser az a vászon François Flameng műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 15%-át teszi ki. Aztán Assedio Di Sebastopoli - és Poststation Im Kaukasus. Összesen 2 800 látogatás esetén: 600 a festő oldalán, 2 200 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 100% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Erőteljes presence (Érzelmi hangulat) a katalógus 50% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.

      François Flameng: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen François Flameng leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. L'offensive De L'yser 1 L'offensive De L'yser 500 látogatás · 15,2%
      2. Assedio Di Sebastopoli - 2 Assedio Di Sebastopoli - 500 látogatás · 15,2%
      3. Poststation Im Kaukasus 3 Poststation Im Kaukasus 300 látogatás · 9,1%
      4. A Studiy Of An Caucasian Men - 4 A Studiy Of An Caucasian Men - 200 látogatás · 6,1%
      5. Marked Day 5 Marked Day 200 látogatás · 6,1%
      6. The Return From The Hunt 6 The Return From The Hunt 200 látogatás · 6,1%
      7. The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919 7 The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923 100 látogatás · 3,0%
      8. Cossack Horsemen 8 Cossack Horsemen 100 látogatás · 3,0%
      9. The Attack 9 The Attack 100 látogatás · 3,0%
      10. Portrait Of Mrs. D 10 Portrait Of Mrs. D 100 látogatás · 3,0%

      Hogyan változik François Flameng olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260100
      Júl 20265001 900
      Aug 20261000
      Sze 20260200

      Hogyan alakul François Flameng vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak François Flameng kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      The Victory Procession, in…00000000010000
      Portrait of Empress Maria F…000000000000
      Portrait of Princess Z. N.…000000000000
      Portrait of Dora of Leuchte…000000000000
      Portrait of Vera Kharitonen…000000000000
      Bathing of Court Ladies in…000000000000
      Portrait of Mrs. H.K.S. Wil…000000000000
      Queen Alexandra (1844-1925)000000000000
      Portrait of Auguste Rodin000000000000
      Reception at Compiegne in 1…000000000000

      Mely nyelveket használják François Flameng olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Hogyan alakulnak François Flameng napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt100
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt (előrejelzés)100
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)200
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)200
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0
      sze 4 Nov (előrejelzés)0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0

      François Flameng: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon François Flameng műveiből?

      L'offensive De L'yser: 500 látogatás, ami 15% a(z) François Flameng megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el François Flameng?

      2 800 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalán, 2 200 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e François Flameng egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Erőteljes presence (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 50% katalógusból.