Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg François Lemoyne oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
François Lemoyne és az olvasók
Tizenkét hónap alatt François Lemoyne legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a HERCULE ASSOMMANT CACUS volt: 1 700 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 29%-ét teszi ki. Követik őket a The Apotheosis of Hercules és The Apotheosis of Hercules François Lemoyne összesen 6 200 látogatást generált: 1 000 a művész oldalán és 5 200 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 550%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 4 700 látogatással. A látogatók számítógépek (68%), telefonok (31%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók Drámai (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 67%-át, a művész katalógusának 23%-át teszi ki.
A(z) François Lemoyne legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) François Lemoyne 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に François Lemoyne oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
3 900
Aug 2026
0
200
Sze 2026
200
1 100
Hány gyakran nyitják meg François Lemoyne vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják François Lemoyne olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
30,8%
59,2%
Elegáns
38,5%
32,6%
Romantikus
30,8%
8,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
23,1%
67,3%
Romantikus
15,4%
10,2%
Feszült hangulatú
7,7%
6,1%
Nyugodt
7,7%
4,1%
Melankolikus
15,4%
2,0%
Nosztalgikus
7,7%
4,1%
Szenvedélyes
7,7%
2,0%
Szellemi
7,7%
2,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
8,5%
Lágy árnyékok
40,0%
72,9%
Érezhető fényesség
32,0%
18,6%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
11,9%
Finom színtónusú
36,0%
23,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
61,0%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
3,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,6%
96,2%
Sötét tónusú
19,5%
3,9%
Semleges tónusok
4,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
13,6%
Egyensúlyos
68,0%
83,0%
Élénk
6,0%
3,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,0%
Lágy
24,0%
17,0%
Egyensúlyozott
12,0%
3,4%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
11,9%
Kijelentés
34,0%
67,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
11,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
10,2%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
40,0%
49,1%
Egységes színpaletta
34,0%
28,8%
Mely François Lemoyne vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Hercules and Omphale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Apotheosis of Hercules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
HERCULE ASSOMMANT CACUS
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
0
100
LA GLORIFICATION DE LA VIER…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Apotheosis of Hercules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
The Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
HERCULE ET OMPHALE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Junon, Iris et Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
L'Olympe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Milyen eszközöket használnak az olvasók François Lemoyne követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 200
67,7%
telefonok
1 900
30,6%
tabletek
100
1,6%
Mely nyelveken olvassák François Lemoyne műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Orosz
100
33,3%
Naponta hány látogatása van François Lemoyne-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések François Lemoyne kapcsán
Melyik François Lemoyne vászon a legnépszerűbb?
HERCULE ASSOMMANT CACUS az első helyen áll, 1 700 megtekintéssel (29% a(z) François Lemoyne megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak François Lemoyne nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
6 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 000 a művész oldalán és 5 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik François Lemoyne alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (68%), telefonok (31%) és tabletek (2%) eszközökön követik François Lemoyne-t; a számítógépek eszközök a látogatások 68%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók François Lemoyne esetében?
Drámai (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át, a katalógus 23%-ával szemben.