Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      François Spiering Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1549 – 1631

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg François Spiering oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      François Spiering és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt François Spiering legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Kephalos és Prokris volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 33%-ét teszi ki. Követik őket a Urgande Handing over the Lance to Amadis és Jupiter and Callisto François Spiering összesen 1 400 látogatást generált: 400 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 900 látogatással. A látogatók Szenvedélyes (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 38%-át, a művész katalógusának 11%-át teszi ki.

      A(z) François Spiering legnépszerűbb 7 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) François Spiering 7 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Kephalos és Prokris 1 Kephalos és Prokris, 1610 500 látogatás · 33,3%
      2. Urgande Handing over the Lance to Amadis 2 Urgande Handing over the Lance to Amadis, 1590 400 látogatás · 26,7%
      3. Jupiter and Callisto 3 Jupiter and Callisto, 1593 200 látogatás · 13,3%
      4. Scenes from the Amadigi di Gaula 4 Scenes from the Amadigi di Gaula, 1602 100 látogatás · 6,7%
      5. The Meeting between David and Abigail 5 The Meeting between David and Abigail, 1620 100 látogatás · 6,7%
      6. Amadigi Rescuing Oriana (detail) 6 Amadigi Rescuing Oriana (detail), 1602 100 látogatás · 6,7%
      7. Caparison 7 Caparison, 1621 100 látogatás · 6,7%

      Hány olvasó látogatja é月に François Spiering oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 2026100800
      Aug 202600
      Sze 202600
      Okt 2026200200

      Hány gyakran nyitják meg François Spiering vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely François Spiering vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Kephalos és Prokris00000000100000
      Jupiter and Callisto00000000000100
      Urgande Handing over the La…00000000400000
      Scenes from the Amadigi di…000000000000
      Amadigi Rescuing Oriana (de…00000000100000
      Caparison00000000000100
      Niobe's Pride000000000000
      Cephalus and Procris (detai…000000000000
      The Meeting between David a…00000000100000
      The Liberation of Oriane000000000000

      Mely nyelveken olvassák François Spiering műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol200100,0%

      Naponta hány látogatása van François Spiering-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt100
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt300
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések François Spiering kapcsán

      Melyik François Spiering vászon a legnépszerűbb?

      Kephalos és Prokris az első helyen áll, 500 megtekintéssel (33% a(z) François Spiering megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak François Spiering nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      1 400 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 400 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók François Spiering esetében?

      Szenvedélyes (Érzelmi hangulat): a látogatások 38%-át, a katalógus 11%-ával szemben.