Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Stella oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frank Stella és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Frank Stella legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a The Fountain volt: 900 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 20%-ét teszi ki. Követik őket a Darabjerd III és Tahkt-I-Sulayman Variation II Frank Stella összesen 6 000 látogatást generált: 3 300 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 191%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Sze 2026 volt, 3 200 látogatással. A látogatók Angol (86%), Cseh (4%) és Lengyel (4%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 34%-át, a művész katalógusának 17%-át teszi ki.
A(z) Frank Stella legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Frank Stella 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sze 2026
2 800
400
Hány gyakran nyitják meg Frank Stella vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Frank Stella olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
66,7%
59,1%
Karakteres
11,1%
18,2%
Békés, nyugodt
11,1%
18,2%
Modern
11,1%
4,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,4%
45,5%
Energikus
22,2%
22,7%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
13,6%
Nyugodt
11,1%
18,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
9,8%
13,6%
Lágy árnyékok
4,9%
0,0%
Érezhető fényesség
26,8%
34,1%
Fényerék egyensúlya
41,5%
36,4%
Fényes
17,1%
15,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,2%
15,9%
Finom színtónusú
17,1%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,1%
15,9%
Egyértelmű színprészenység
21,9%
18,2%
Éles színűség
9,8%
15,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
44,7%
33,3%
Földszínek
18,4%
25,6%
Pasztell színek
10,5%
17,9%
Sötét tónusú
10,5%
12,8%
Monokróm
7,9%
2,6%
Élénk
2,6%
5,1%
Fémfényű színek
2,6%
2,6%
Természet
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
29,3%
13,6%
Egyensúlyos
34,2%
50,0%
Élénk
36,6%
36,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,2%
2,3%
Lágy
17,1%
29,5%
Egyensúlyozott
2,4%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
12,2%
20,4%
Kijelentés
56,1%
47,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
53,7%
50,0%
Lágyan kevert paletta
14,6%
29,5%
Egyensúlyozott harmónia
9,8%
4,5%
Erős színegyüntetés
12,2%
13,6%
Egységes színpaletta
9,8%
2,3%
Mely Frank Stella vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Magyar nyelv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Frank Stella követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
53,3%
telefonok
2 500
41,7%
tabletek
300
5,0%
Mely nyelveken olvassák Frank Stella műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 300
86,0%
Cseh
200
4,0%
Lengyel
200
4,0%
Olasz
100
2,0%
Portugál
100
2,0%
Orosz
100
2,0%
Naponta hány látogatása van Frank Stella-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
700
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
900
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Frank Stella kapcsán
Melyik Frank Stella vászon a legnépszerűbb?
The Fountain az első helyen áll, 900 megtekintéssel (20% a(z) Frank Stella megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Frank Stella nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
6 000 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 3 300 a művész oldalán és 2 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Frank Stella alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön követik Frank Stella-t; a számítógépek eszközök a látogatások 53%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Frank Stella olvasói?
Angol (86%), Cseh (4%) és Lengyel (4%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (86% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Frank Stella esetében?
Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 34%-át, a katalógus 17%-ával szemben.