Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frans Snyders oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frans Snyders számokban
Fish Shop az a vászon Frans Snyders műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 12%-át teszi ki. Aztán The Fruit Basket és Still-Life with Fowl and Game. Összesen 5 900 látogatás esetén: 1 300 a festő oldalán, 4 600 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 650% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 4 100 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (88%), telefonok (7%) és tabletek (5%). Egy preferenciát mutat: a Földszínek (Színpaletta) a katalógus 77% részének látogatásainak 91%-át teszi ki.
Frans Snyders: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Frans Snyders leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Frans Snyders olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
900
3 200
Aug 2026
100
100
Sze 2026
300
1 200
Hogyan alakul Frans Snyders vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Frans Snyders vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
29,4%
42,4%
Elegáns
23,5%
27,3%
Természetes tónusú
17,6%
15,2%
Luksusú
5,9%
9,1%
Nyugodt
5,9%
3,0%
Játékos
5,9%
3,0%
Romantikus
5,9%
0,0%
Békés, nyugodt
5,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
23,5%
27,3%
Nyugodt
11,8%
12,1%
Drámai
5,9%
15,2%
Melankolikus
5,9%
15,2%
Nosztalgikus
17,6%
9,1%
Rejtélyes
5,9%
9,1%
Nyugodt
11,8%
6,1%
Energikus
5,9%
3,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
48,0%
50,0%
Lágy árnyékok
38,0%
44,2%
Érezhető fényesség
8,0%
3,9%
Fényerék egyensúlya
4,0%
0,0%
Fényes
2,0%
1,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,0%
30,8%
Finom színtónusú
32,0%
32,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
32,7%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
3,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,3%
91,5%
Sötét tónusú
11,4%
4,3%
Semleges tónusok
11,4%
4,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
44,2%
Egyensúlyos
60,0%
53,8%
Élénk
6,0%
1,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,9%
Lágy
12,0%
15,4%
Egyensúlyozott
12,0%
13,5%
Erőteljes kontrasztú
44,0%
34,6%
Kijelentés
28,0%
34,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
3,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
17,3%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
13,5%
Erős színegyüntetés
58,0%
55,8%
Egységes színpaletta
12,0%
9,6%
Hogyan alakulnak Frans Snyders kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Szőlő kosárban és rózsák üv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
The Fruit Basket
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Still-Life with Dead Game,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Game Stall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fruit and Vegetable Stall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Return from the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Three Monkeys Stealing Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Lioness
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fruit Stall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Group of Birds Perched on B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Frans Snyders?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 200
88,1%
telefonok
400
6,8%
tabletek
300
5,1%
Mely nyelveket használják Frans Snyders olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
33,3%
Francia
100
16,7%
Japán
100
16,7%
Orosz
100
16,7%
Chinese
100
16,7%
Hogyan alakulnak Frans Snyders napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
Frans Snyders: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Frans Snyders műveiből?
Fish Shop: 600 látogatás, ami 12% a(z) Frans Snyders megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Frans Snyders?
5 900 tizenkét hónap alatt (1 300 a művész oldalán, 4 600 a vásznalaknál).
A látogatók Frans Snyders oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (88%), telefonok (7%) és tabletek (5%); a vezető számítógépek 88% arányal.
A látogatók kedvelik-e Frans Snyders egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 91%-át teszi ki a 77% katalógusból.