Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frans van Mieris oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frans van Mieris és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Frans van Mieris legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Boy Blowing Bubbles volt: 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 11%-ét teszi ki. Követik őket a The Lacemaker és Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665 Frans van Mieris összesen 3 800 látogatást generált: 1 200 a művész oldalán és 2 600 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 3 200 látogatással. A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) iránt érdeklődnek: a látogatások 36%-át, a művész katalógusának 18%-át teszi ki.
A(z) Frans van Mieris legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Frans van Mieris 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Frans van Mieris oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
800
2 400
Aug 2026
300
100
Sze 2026
0
0
Hány gyakran nyitják meg Frans van Mieris vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Frans van Mieris olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
29,4%
Elegáns
30,0%
29,4%
Békés, nyugodt
10,0%
17,6%
Dramatikus
10,0%
11,8%
Nosztalgikus
5,0%
11,8%
Klasszikus
10,0%
0,0%
Romantikus
5,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
45,0%
23,5%
Romantikus
15,0%
17,6%
Nyugodt
10,0%
17,6%
Sötét és komoly
10,0%
11,8%
Nyugodt
5,0%
17,6%
Rejtélyes
5,0%
11,8%
Melankolikus
5,0%
0,0%
Nosztalgikus
5,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,0%
75,0%
Lágy árnyékok
18,0%
25,0%
Érezhető fényesség
4,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
57,1%
Finom színtónusú
30,0%
35,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
7,1%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
82,0%
85,7%
Egyensúlyos
18,0%
14,3%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
17,9%
Lágy
20,0%
14,3%
Egyensúlyozott
8,0%
7,1%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
35,7%
Kijelentés
36,0%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
3,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
10,7%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
10,7%
Erős színegyüntetés
48,0%
64,3%
Egységes színpaletta
12,0%
10,7%
Mely Frans van Mieris vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Egy fiatal férfi portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fiatal férfi arcképe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Frans van Mieris követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 700
97,4%
telefonok
100
2,6%
Mely nyelveken olvassák Frans van Mieris műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Frans van Mieris-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
Kérdések Frans van Mieris kapcsán
Melyik Frans van Mieris vászon a legnépszerűbb?
Boy Blowing Bubbles az első helyen áll, 300 megtekintéssel (11% a(z) Frans van Mieris megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Frans van Mieris nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
3 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 200 a művész oldalán és 2 600 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Frans van Mieris alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön követik Frans van Mieris-t; a számítógépek eszközök a látogatások 97%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Frans van Mieris esetében?
Erőteljes kontrasztú (Kontraszt): a látogatások 36%-át, a katalógus 18%-ával szemben.