Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg František Kupka oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
František Kupka számokban
Woman Picking Flowers az a vászon František Kupka műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 1 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 7%-át teszi ki. Aztán The Black Idol (Resistance) és Water. The Bather.. Összesen 23 400 látogatás esetén: 4 500 a festő oldalán, 18 900 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 10%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 19 500 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (79%), telefonok (20%) és tabletek (1%). Egy preferenciát mutat: a Sötét tónusú (Színpaletta) a katalógus 10% részének látogatásainak 27%-át teszi ki.
František Kupka: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen František Kupka leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik František Kupka olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
2 300
17 200
Aug 2026
900
1 100
Sze 2026
1 300
500
Hogyan alakul František Kupka vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók František Kupka vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
32,0%
Éteri
16,7%
32,0%
Elegáns
0,0%
9,6%
Misztikus
0,0%
7,2%
Dramatikus
0,0%
5,6%
Nyugodt
16,7%
4,0%
Romantikus
0,0%
4,8%
Karakteres
16,7%
3,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
30,4%
Nyugodt
16,7%
25,6%
Nyugodt
16,7%
11,2%
Rejtélyes
16,7%
8,8%
Örömteli
0,0%
4,8%
Drámai
0,0%
4,0%
Energikus
16,7%
3,2%
Éteri
0,0%
4,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
9,2%
Lágy árnyékok
10,0%
26,4%
Érezhető fényesség
36,0%
27,8%
Fényerék egyensúlya
30,0%
28,2%
Fényes
18,0%
8,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
16,0%
15,0%
Finom színtónusú
26,0%
34,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
20,3%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
29,5%
Éles színűség
0,0%
0,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
61,0%
38,3%
Földszínek
21,9%
28,9%
Sötét tónusú
9,8%
26,7%
Pasztell színek
4,9%
3,9%
Fémfényű színek
2,4%
1,1%
Természet
0,0%
0,6%
Meleg tónusú
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
18,1%
Egyensúlyos
48,0%
49,3%
Élénk
30,0%
32,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
3,1%
Lágy
22,0%
14,1%
Egyensúlyozott
2,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
25,6%
Kijelentés
54,0%
49,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
31,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
14,1%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
18,5%
Erős színegyüntetés
34,0%
31,3%
Egységes színpaletta
14,0%
4,9%
Hogyan alakulnak František Kupka kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Ms. Kupka between vertical
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Around a Point
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Disks of Newton, Study for…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Piano Keys Lake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The colored
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Twisted black lines
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Planes by Colors, Large Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Color drawings
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Vertical and Diagonal Planes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg František Kupka?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 500
79,1%
telefonok
4 700
20,1%
tabletek
200
0,9%
Mely nyelveket használják František Kupka olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
400
28,6%
Cseh
300
21,4%
Német
200
14,3%
Angol
100
7,1%
Olasz
100
7,1%
Szlovák
100
7,1%
Ukrán
100
7,1%
Chinese
100
7,1%
Hogyan alakulnak František Kupka napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
800
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
František Kupka: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon František Kupka műveiből?
Woman Picking Flowers: 1 500 látogatás, ami 7% a(z) František Kupka megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el František Kupka?
23 400 tizenkét hónap alatt (4 500 a művész oldalán, 18 900 a vásznalaknál).
A látogatók František Kupka oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (79%), telefonok (20%) és tabletek (1%); a vezető számítógépek 79% arányal.
A látogatók kedvelik-e František Kupka egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Sötét tónusú (Színpaletta): a látogatások 27%-át teszi ki a 10% katalógusból.