Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gabriel Metsu oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gabriel Metsu: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Apothecary (The Chemist): 700 látogatás évente, ami 7% összes Gabriel Metsu kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The poultry merchant és Egy nő ablakhoz ülő. A festő oldala: 1 600 megtekintés. Festmények: 8 900. Összesen: 10 500. A látogatószám növekszik: 125% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 8 300 látogatás. A látogatók számítógépek (87%), telefonok (9%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 50%-át, a vásznalak 28%-ét.
A(z) Gabriel Metsu 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Gabriel Metsu vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Gabriel Metsu oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
1 200
7 100
Aug 2026
0
400
Sze 2026
200
700
Mikor nyitják meg a látogatók Gabriel Metsu vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Gabriel Metsu olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
27,8%
48,3%
Elegáns
33,3%
13,3%
Romantikus
5,6%
16,7%
Békés, nyugodt
5,6%
10,0%
Nosztalgikus
16,7%
5,0%
Dramatikus
11,1%
3,3%
Természetes tónusú
0,0%
3,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
27,8%
50,0%
Nyugodt
27,8%
16,7%
Nosztalgikus
5,6%
13,3%
Romantikus
11,1%
11,7%
Melankolikus
16,7%
5,0%
Játékos
5,6%
1,7%
Megnyugtató, melengető
5,6%
0,0%
Rejtélyes
0,0%
1,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
82,0%
84,4%
Lágy árnyékok
14,0%
11,5%
Érezhető fényesség
4,0%
4,2%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
53,1%
Finom színtónusú
28,0%
28,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
8,0%
15,6%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
3,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
90,7%
90,8%
Monokróm
4,7%
5,8%
Sötét tónusú
4,7%
3,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
80,0%
72,9%
Egyensúlyos
18,0%
26,0%
Élénk
2,0%
1,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
36,0%
36,5%
Lágy
14,0%
16,7%
Egyensúlyozott
8,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
18,8%
Kijelentés
20,0%
15,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
3,1%
Lágyan kevert paletta
16,0%
17,7%
Egyensúlyozott harmónia
24,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
50,0%
60,4%
Egységes színpaletta
4,0%
6,2%
Melyek Gabriel Metsu kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Musical Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Apothecary (The Chemist)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
The Sick Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Breakfast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Egy nő ablakhoz ülő
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
A Young Woman Composing Mus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
LE CHRIST ET LA FEMME ADULT…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Musical Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA RIBOTEUSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavern Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Gabriel Metsu műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 100
86,7%
telefonok
900
8,6%
tabletek
500
4,8%
Milyen nyelven olvassák Gabriel Metsu műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
200
66,7%
Észt
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Gabriel Metsu-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Gabriel Metsu kapcsán kérdeznek
Melyik Gabriel Metsu vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Apothecary (The Chemist) első helyen: 700 megtekintés, ami a nézettségek 7%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Gabriel Metsu olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
10 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 600 a művész oldalán, 8 900 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Gabriel Metsu olvasói?
számítógépek (87%), telefonok (9%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 87%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Gabriel Metsu felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 28% részét öveklik, de a látogatások 50% százalékát teszik ki.