Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Galanda Miklós oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Galanda Miklós és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Galanda Miklós legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Pastorale volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 18%-ét teszi ki. Követik őket a Pink Clown. Head of the Little Clown és Lumberjacks Galanda Miklós összesen 1 300 látogatást generált: 600 a művész oldalán és 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 100%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 000 látogatással. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) iránt érdeklődnek: a látogatások 71%-át, a művész katalógusának 41%-át teszi ki.
A(z) Galanda Miklós legnépszerűbb 9 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Galanda Miklós 9 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
600
Aug 2026
0
100
Sze 2026
200
0
Hány gyakran nyitják meg Galanda Miklós vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Galanda Miklós olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Természetes tónusú
50,0%
50,0%
Játékos
25,0%
50,0%
Nosztalgikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
50,0%
Játékos
25,0%
50,0%
Sötét és komoly
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,4%
0,0%
Lágy árnyékok
19,1%
9,1%
Érezhető fényesség
25,5%
54,5%
Fényerék egyensúlya
19,1%
18,2%
Fényes
29,8%
18,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,4%
27,3%
Finom színtónusú
34,0%
36,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
19,1%
36,4%
Egyértelmű színprészenység
6,4%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
41,0%
71,4%
Földszínek
30,8%
0,0%
Monokróm
23,1%
28,6%
Sötét tónusú
5,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,9%
9,1%
Egyensúlyos
68,1%
72,7%
Élénk
17,0%
18,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
53,2%
54,5%
Lágy
25,5%
36,4%
Egyensúlyozott
14,9%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
4,3%
0,0%
Kijelentés
2,1%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
19,1%
27,3%
Lágyan kevert paletta
8,5%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,5%
0,0%
Erős színegyüntetés
27,7%
27,3%
Egységes színpaletta
36,2%
45,5%
Mely Galanda Miklós vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Lumberjacks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Magician
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Drinker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bandits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother with her Child on th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bandits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Awakening
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Galanda Miklós műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Olasz
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Galanda Miklós-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Galanda Miklós kapcsán
Melyik Galanda Miklós vászon a legnépszerűbb?
Pastorale az első helyen áll, 200 megtekintéssel (18% a(z) Galanda Miklós megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 9 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Galanda Miklós nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 600 a művész oldalán és 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Galanda Miklós esetében?
Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 71%-át, a katalógus 41%-ával szemben.