Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gary Wragg oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gary Wragg számokban
Andrey and His Collection az a vászon Gary Wragg műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 29%-át teszi ki. Aztán Sasha és Dower chest. Összesen 700 látogatás esetén: 200 a festő oldalán, 500 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 700 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Semleges tónusok (Színpaletta) a katalógus 42% részének látogatásainak 83%-át teszi ki.
Gary Wragg: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Gary Wragg leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Gary Wragg olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Hogyan alakul Gary Wragg vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Gary Wragg vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
37,5%
60,0%
Klasszikus
25,0%
20,0%
Nyugodt
12,5%
20,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
80,0%
Nyugodt
12,5%
20,0%
Örömteli
12,5%
0,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
30,8%
14,3%
Érezhető fényesség
15,4%
14,3%
Fényerék egyensúlya
30,8%
42,9%
Fényes
23,1%
28,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,8%
57,1%
Finom színtónusú
15,4%
14,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,5%
14,3%
Egyértelmű színprészenység
15,4%
14,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
41,7%
83,3%
Földszínek
41,7%
0,0%
Sötét tónusú
8,3%
16,7%
Pasztell színek
8,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
23,1%
28,6%
Egyensúlyos
38,5%
42,9%
Élénk
38,5%
28,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
7,7%
0,0%
Lágy
7,7%
14,3%
Egyensúlyozott
7,7%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
38,5%
57,1%
Kijelentés
38,5%
28,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
15,4%
0,0%
Lágyan kevert paletta
30,8%
42,9%
Egyensúlyozott harmónia
7,7%
14,3%
Erős színegyüntetés
30,8%
42,9%
Egységes színpaletta
15,4%
0,0%
Hogyan alakulnak Gary Wragg kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Clock with Astronomical and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Figure of Admiral Samuel Ho…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View of the Monastery and S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Promenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sasha
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Single Lotus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Step Ladder ^amp; Standing…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveket használják Gary Wragg olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Gary Wragg napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
Gary Wragg: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Gary Wragg műveiből?
Andrey and His Collection: 200 látogatás, ami 29% a(z) Gary Wragg megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Gary Wragg?
700 tizenkét hónap alatt (200 a művész oldalán, 500 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Gary Wragg egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 83%-át teszi ki a 42% katalógusból.