Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gentileschi Orazio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gentileschi Orazio és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Gentileschi Orazio legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Annuncáció volt: 1 100 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 26%-ét teszi ki. Követik őket a Saint Cecilia with an Angel és Danae Gentileschi Orazio összesen 5 200 látogatást generált: 1 600 a művész oldalán és 3 600 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 225%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 3 300 látogatással. A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nyugodt (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 30%-át, a művész katalógusának 0%-át teszi ki.
A(z) Gentileschi Orazio legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Gentileschi Orazio 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
600
2 700
Aug 2026
0
400
Sze 2026
800
500
Hány gyakran nyitják meg Gentileschi Orazio vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Gentileschi Orazio olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
69,2%
30,4%
Békés, nyugodt
0,0%
26,1%
Éteri
7,7%
17,4%
Nyugodt
15,4%
8,7%
Romantikus
7,7%
8,7%
Elegáns
0,0%
8,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
38,5%
30,4%
Nyugodt
0,0%
30,4%
Drámai
15,4%
8,7%
Rejtélyes
15,4%
8,7%
Megnyugtató, melengető
7,7%
8,7%
Belső elmélyülést sugárzó
15,4%
4,3%
Szellemi
7,7%
4,3%
Romantikus
0,0%
4,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
56,0%
78,6%
Lágy árnyékok
36,0%
21,4%
Érezhető fényesség
6,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
42,9%
Finom színtónusú
36,0%
52,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
4,8%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
81,0%
Egyensúlyos
36,0%
19,1%
Élénk
4,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
20,0%
2,4%
Egyensúlyozott
8,0%
4,8%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
30,9%
Kijelentés
46,0%
61,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
7,1%
Lágyan kevert paletta
20,0%
35,7%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
9,5%
Erős színegyüntetés
40,0%
47,6%
Egységes színpaletta
10,0%
0,0%
Mely Gentileschi Orazio vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Danae
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Public Felicity Triumphant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Joseph and Potiphar's Wife…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Finding of Moses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annuncáció
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
200
Landscape with St Christoph…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Finding of Moses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Finding of Moses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rest on the Flight to Egypt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Cupid and Psyche
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Gentileschi Orazio követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 300
82,7%
telefonok
900
17,3%
Mely nyelveken olvassák Gentileschi Orazio műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
16,7%
Francia
200
16,7%
Olasz
200
16,7%
Japán
200
16,7%
Cseh
100
8,3%
Német
100
8,3%
Spanyol
100
8,3%
Koreai
100
8,3%
Naponta hány látogatása van Gentileschi Orazio-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Gentileschi Orazio kapcsán
Melyik Gentileschi Orazio vászon a legnépszerűbb?
Annuncáció az első helyen áll, 1 100 megtekintéssel (26% a(z) Gentileschi Orazio megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Gentileschi Orazio nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
5 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 600 a művész oldalán és 3 600 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Gentileschi Orazio alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön követik Gentileschi Orazio-t; a számítógépek eszközök a látogatások 83%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Gentileschi Orazio esetében?
Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 30%-át, a katalógus 0%-ával szemben.