Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Grosz oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Grosz: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: A Társaság Pillérai: 15 300 látogatás évente, ami 33% összes George Grosz kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Az Napkelte és A Város. A festő oldala: 10 400 megtekintés. Festmények: 24 400. Összesen: 34 800. A látogatószám növekszik: 127% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 24 300 látogatás. A olvasók Német (26%), Angol (20%) és Francia (13%) nyelven beszélnek. A czytók Németország (29%), Olaszország (14%) és Franciaország (12%) országokban élnek. A látogatók számítógépek (69%), telefonok (24%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. Lágy árnyékok (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 45%-át, a vásznalak 10%-ét.
A(z) George Grosz 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 George Grosz vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a George Grosz oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
600
Júl 2026
3 800
20 500
Aug 2026
700
2 300
Sze 2026
5 800
1 000
Mikor nyitják meg a látogatók George Grosz vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak George Grosz olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
83,3%
92,8%
Romantikus
0,0%
3,8%
Karakteres
16,7%
3,1%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Feszült hangulatú
50,0%
67,7%
Drámai
0,0%
12,2%
Sötét és komoly
16,7%
8,8%
Melankolikus
16,7%
3,8%
Szenvedélyes
0,0%
3,8%
Energikus
0,0%
2,5%
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
0,6%
Rejtélyes
0,0%
0,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
13,0%
Lágy árnyékok
10,0%
45,4%
Érezhető fényesség
8,0%
11,1%
Fényerék egyensúlya
10,0%
9,8%
Fényes
64,0%
20,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
52,0%
Finom színtónusú
14,0%
13,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
27,1%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
6,2%
Éles színűség
0,0%
0,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
18,4%
44,6%
Semleges tónusok
26,5%
27,2%
Pasztell színek
34,7%
14,6%
Monokróm
12,2%
6,3%
Sötét tónusú
8,2%
6,6%
Természet
0,0%
0,4%
Meleg tónusú
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
49,9%
Egyensúlyos
30,0%
37,1%
Élénk
14,0%
13,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
20,5%
Lágy
6,0%
7,5%
Egyensúlyozott
10,0%
14,7%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
7,2%
Kijelentés
26,0%
50,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
37,3%
Lágyan kevert paletta
20,0%
19,6%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
6,4%
Erős színegyüntetés
30,0%
25,8%
Egységes színpaletta
30,0%
10,9%
Melyek George Grosz kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Kain vagy Hitler az Ördögök…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Az Napkelte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
0
0
A Város
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
600
A Társaság Pillérai
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
200
100
A Pit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
400
0
A Vádaskodó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Burial
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Daum marries her pedantic a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interrogation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Der Dank des Vaterlands (Th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a George Grosz műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
24 100
69,3%
telefonok
8 300
23,9%
tabletek
2 400
6,9%
Milyen nyelven olvassák George Grosz műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
3 600
26,3%
Angol
2 700
19,7%
Francia
1 800
13,1%
Olasz
1 000
7,3%
Spanyol
900
6,6%
Lengyel
600
4,4%
Portugál
600
4,4%
Chinese
600
4,4%
Koreai
400
2,9%
Svéd
400
2,9%
Naponta hány látogatása van George Grosz-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
1 300
szo 26 Sze
900
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
1 300
kedd 29 Sze
2 300
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
2 400
pén 2 Okt
2 100
szo 3 Okt
1 000
vas 4 Okt
1 600
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
1 600
csüt 8 Okt
1 800
pén 9 Okt
1 800
szo 10 Okt
2 500
vas 11 Okt
2 300
hét 12 Okt
7 500
kedd 13 Okt
2 600
sze 14 Okt
2 100
csüt 15 Okt
1 700
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 100
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 900
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 700
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
3 000
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 700
hét 26 Okt (előrejelzés)
6 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
4 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
7 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
4 700
sze 4 Nov (előrejelzés)
3 400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
4 500
Amit a látogatók George Grosz kapcsán kérdeznek
Melyik George Grosz vászonát nyitják meg a legtöbbször?
A Társaság Pillérai első helyen: 15 300 megtekintés, ami a nézettségek 33%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a George Grosz olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
34 800 látogatás tizenkét hónapban: 10 400 a művész oldalán, 24 400 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak George Grosz olvasói?
számítógépek (69%), telefonok (24%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 69%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek George Grosz olvasói?
Német (26%), Angol (20%) és Francia (13%); a(z) Német nyelv 26%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei George Grosz felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Lágy árnyékok (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 10% részét öveklik, de a látogatások 45% százalékát teszik ki.