Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      George Hetzel Az olvasók és a vászonok

      1826 – 1899

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Hetzel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      George Hetzel: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Rocky Gorge: 300 látogatás évente, ami 27% összes George Hetzel kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) és Still Life with Watermelon, Grapes and Apples. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 800. Összesen: 1 300. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 200 látogatás. Sötét (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 64%-át, a vásznalak 39%-ét.

      A(z) George Hetzel 9 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 9 George Hetzel vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Rocky Gorge 1 Rocky Gorge, 1869 300 látogatás · 27,3%
      2. Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) 2 Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884 100 látogatás · 9,1%
      3. Still Life with Watermelon, Grapes and Apples 3 Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880 100 látogatás · 9,1%
      4. Trout Stream in the Alleghenies 4 Trout Stream in the Alleghenies, 1863 100 látogatás · 9,1%
      5. Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches 5 Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864 100 látogatás · 9,1%
      6. View Near Pittsburgh, Pennsylvania 6 View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885 100 látogatás · 9,1%
      7. Still Life with Basket of Grapes 7 Still Life with Basket of Grapes, 1850 100 látogatás · 9,1%
      8. Stream with Field and Grazing Cattle 8 Stream with Field and Grazing Cattle, 1870 100 látogatás · 9,1%
      9. Fishing on the Conemaugh 9 Fishing on the Conemaugh, 1891 100 látogatás · 9,1%

      Mikor látogatják el az olvasók a George Hetzel oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026500700
      Aug 202600
      Sze 202600
      Okt 20260100

      Mikor nyitják meg a látogatók George Hetzel vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek George Hetzel kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Still Life with Basket of G…00000000100000
      Self Portrait000000000000
      Farm at Scalp Level000000000000
      Trout Stream in the Alleghe…00000000100000
      Still Life with Trophy of G…000000000000
      Still Life with Melons, Gra…000000000000
      Stone Bridge000000000000
      Fishing Near Shade Run Furn…000000000000
      Stream with Field and Grazi…000000000000
      Pennsylvania Mounain Stream000000000000

      Milyen nyelven olvassák George Hetzel műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van George Hetzel-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      csüt 15 Okt0
      pén 16 Okt0
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt300
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov100
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov (előrejelzés)0
      pén 6 Nov (előrejelzés)0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)100
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)200
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)200
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók George Hetzel kapcsán kérdeznek

      Melyik George Hetzel vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Rocky Gorge első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 27%-ét teszi ki. 9 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a George Hetzel olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      1 300 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 800 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei George Hetzel felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Sötét (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 39% részét öveklik, de a látogatások 64% százalékát teszik ki.