Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Roux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Roux: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Untitled (AQTDRZ): 200 látogatás évente, ami 17% összes George Roux kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Untitled (AQTDTM) és Untitled (AQTDU9). A festő oldala: 700 megtekintés. Festmények: 1 200. Összesen: 1 900. A látogatószám növekszik: 500% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 100 látogatás. Misztikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 25%-át, a vásznalak 5%-ét.
A(z) George Roux 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 George Roux vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a George Roux oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
800
Aug 2026
100
0
Sze 2026
100
0
Okt 2026
200
400
Mikor nyitják meg a látogatók George Roux vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak George Roux olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
69,2%
50,0%
Nosztalgikus
25,6%
25,0%
Misztikus
5,1%
25,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
28,2%
25,0%
Drámai
15,4%
0,0%
Rejtélyes
12,8%
12,5%
Feszült hangulatú
10,3%
12,5%
Melankolikus
7,7%
12,5%
Energikus
5,1%
12,5%
Belső elmélyülést sugárzó
7,7%
0,0%
Éteri
2,6%
12,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
8,3%
Lágy árnyékok
6,0%
0,0%
Érezhető fényesség
22,0%
25,0%
Fényerék egyensúlya
40,0%
25,0%
Fényes
28,0%
41,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
92,0%
100,0%
Finom színtónusú
8,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
92,0%
100,0%
Egyensúlyos
8,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,0%
Lágy
26,0%
33,3%
Egyensúlyozott
24,0%
25,0%
Erőteljes kontrasztú
28,0%
25,0%
Kijelentés
18,0%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
8,3%
Erős színegyüntetés
60,0%
50,0%
Egységes színpaletta
38,0%
41,7%
Melyek George Roux kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Spirit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled (AQTDVR)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Untitled (AQTDRV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQTDV3)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQTDWB)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQTDTP)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Untitled (AQTDWP)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQTDVZ)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQTDTZ)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled (AQTDUB)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák George Roux műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
100,0%
Naponta hány látogatása van George Roux-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
600
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók George Roux kapcsán kérdeznek
Melyik George Roux vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Untitled (AQTDRZ) első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 17%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a George Roux olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
1 900 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 1 200 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei George Roux felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Misztikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 5% részét öveklik, de a látogatások 25% százalékát teszik ki.