Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Clairin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Clairin és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Georges Clairin legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a An Ouled Nail Tribal Dancer volt: 800 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 28%-ét teszi ki. Követik őket a Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile és The Opium Smokers Georges Clairin összesen 2 200 látogatást generált: 100 a művész oldalán és 2 100 az egyes vásznalakon. A figyelem 40%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 100 látogatással. A látogatók Éteri (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 67%-át, a művész katalógusának 7%-át teszi ki.
A(z) Georges Clairin legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Georges Clairin 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Georges Clairin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
1 000
Aug 2026
0
300
Sze 2026
0
500
Okt 2026
0
300
Hány gyakran nyitják meg Georges Clairin vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Georges Clairin olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
46,7%
16,7%
Éteri
6,7%
66,7%
Luksusú
20,0%
0,0%
Romantikus
13,3%
16,7%
Klasszikus
6,7%
0,0%
Elegáns
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
46,7%
16,7%
Éteri
13,3%
66,7%
Romantikus
13,3%
16,7%
Sötét és komoly
13,3%
0,0%
Rejtélyes
6,7%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
19,6%
10,3%
Lágy árnyékok
32,6%
44,8%
Érezhető fényesség
32,6%
37,9%
Fényerék egyensúlya
10,9%
6,9%
Fényes
4,3%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
45,6%
17,2%
Finom színtónusú
28,3%
48,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
21,7%
34,5%
Egyértelmű színprészenység
4,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
67,6%
85,7%
Semleges tónusok
24,3%
10,7%
Sötét tónusú
5,4%
3,6%
Pasztell színek
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
45,6%
17,2%
Egyensúlyos
43,5%
82,8%
Élénk
10,9%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,3%
0,0%
Lágy
19,6%
3,5%
Egyensúlyozott
13,0%
3,5%
Erőteljes kontrasztú
28,3%
41,4%
Kijelentés
34,8%
51,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,7%
6,9%
Lágyan kevert paletta
17,4%
6,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,9%
6,9%
Erős színegyüntetés
39,1%
62,1%
Egységes színpaletta
23,9%
17,2%
Mely Georges Clairin vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Opium Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Portrait of Sarah Bernhardt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Émile de Girard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le schérif de Oussan (Maroc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The King's Jester
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Gabrielle Kraus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of the dancer Virg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the Lobau Galler…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'armée française dans l'ég…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Carnage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Georges Clairin műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Georges Clairin-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Georges Clairin kapcsán
Melyik Georges Clairin vászon a legnépszerűbb?
An Ouled Nail Tribal Dancer az első helyen áll, 800 megtekintéssel (28% a(z) Georges Clairin megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Georges Clairin nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
2 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 100 a művész oldalán és 2 100 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Georges Clairin esetében?
Éteri (Hangulat): a látogatások 67%-át, a katalógus 7%-ával szemben.