Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges de La Tour oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges de La Tour számokban
A jósló az a vászon Georges de La Tour műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 1 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 6%-át teszi ki. Aztán A bűnbánó Magdolna és Az éjszakai fény Magdolna. Összesen 33 400 látogatás esetén: 12 600 a festő oldalán, 20 800 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 11% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 18 800 látogatás. Az olvasók nyelvei: Angol (28%), Francia (13%) és Orosz (13%). Az olvasók eszközei: számítógépek (75%), telefonok (21%) és tabletek (4%). Egy preferenciát mutat: a Egységes színpaletta (Színharmónia) a katalógus 16% részének látogatásainak 26%-át teszi ki.
Georges de La Tour: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Georges de La Tour leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Georges de La Tour olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
500
Júl 2026
5 000
13 800
Aug 2026
3 500
3 100
Sze 2026
3 900
3 400
Hogyan alakul Georges de La Tour vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Georges de La Tour vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
91,5%
84,1%
Misztikus
2,1%
9,8%
Nyugodt
2,1%
3,7%
Romantikus
2,1%
2,0%
Békés, nyugodt
2,1%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
29,8%
30,6%
Rejtélyes
23,4%
22,9%
Szellemi
19,1%
19,2%
Belső elmélyülést sugárzó
4,3%
11,0%
Sötét és komoly
6,4%
7,3%
Feszült hangulatú
6,4%
4,9%
Drámai
8,5%
2,5%
Nyugodt
2,1%
1,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
96,0%
88,2%
Lágy árnyékok
4,0%
11,8%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
39,4%
Finom színtónusú
54,0%
43,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
17,3%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
100,0%
86,0%
Sötét tónusú
0,0%
7,6%
Monokróm
0,0%
6,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
76,0%
66,9%
Egyensúlyos
24,0%
33,1%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
29,9%
Lágy
38,0%
29,9%
Egyensúlyozott
16,0%
14,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
18,5%
Kijelentés
2,0%
7,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
3,1%
Lágyan kevert paletta
12,0%
13,4%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
8,3%
Erős színegyüntetés
56,0%
48,8%
Egységes színpaletta
16,0%
26,4%
Hogyan alakulnak Georges de La Tour kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A jósló
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
Szent József Árnya
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Aurákolós
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
A pásztorok imádata
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
A csalnok a Mázzal
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Szent Sebasztien, akit Szen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Az éjszakai fény Magdolna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
A bűnbánó Magdolna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
300
Szent Péter könnyei, melyet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Magdalena a füstölő gyertyá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Georges de La Tour?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
24 900
74,6%
telefonok
7 100
21,3%
tabletek
1 400
4,2%
Mely nyelveket használják Georges de La Tour olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 700
28,3%
Francia
800
13,3%
Orosz
800
13,3%
Olasz
600
10,0%
Arab
500
8,3%
Német
300
5,0%
Bolgár
200
3,3%
Görög
200
3,3%
Spanyol
200
3,3%
Portugál
200
3,3%
Hogyan alakulnak Georges de La Tour napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
300
kedd 22 Sze
600
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
400
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
900
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
800
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
1 700
sze 7 Okt
1 000
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt (előrejelzés)
900
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
900
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
900
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 600
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 100
Georges de La Tour: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Georges de La Tour műveiből?
A jósló: 1 400 látogatás, ami 6% a(z) Georges de La Tour megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Georges de La Tour?
33 400 tizenkét hónap alatt (12 600 a művész oldalán, 20 800 a vásznalaknál).
A látogatók Georges de La Tour oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (75%), telefonok (21%) és tabletek (4%); a vezető számítógépek 75% arányal.
Georges de La Tour több nyelven olvasható?
Igen: Angol (28%), Francia (13%) és Orosz (13%). A népszerűst leg Angol 28% share-val.
A látogatók kedvelik-e Georges de La Tour egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 26%-át teszi ki a 16% katalógusból.