Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gérard De Lairesse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gérard De Lairesse számokban
Bacchus and Ariadne az a vászon Gérard De Lairesse műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 15%-át teszi ki. Aztán Diana and Endymion és Apollo and Aurora. Összesen 1 800 látogatás esetén: 800 a festő oldalán, 1 000 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 100%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Kijelentés (Kontraszt) a katalógus 30% részének látogatásainak 46%-át teszi ki.
Gérard De Lairesse: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Gérard De Lairesse leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Gérard De Lairesse olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
700
700
Aug 2026
100
200
Sze 2026
0
0
Hogyan alakul Gérard De Lairesse vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Gérard De Lairesse vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
33,3%
25,0%
Elegáns
27,8%
25,0%
Romantikus
11,1%
16,7%
Éteri
11,1%
8,3%
Nyugodt
5,6%
8,3%
Klasszikus
5,6%
8,3%
Békés, nyugodt
5,6%
8,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
33,3%
16,7%
Drámai
27,8%
16,7%
Melankolikus
16,7%
25,0%
Belső elmélyülést sugárzó
11,1%
16,7%
Szenvedélyes
5,6%
16,7%
Nyugodt
5,6%
8,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
45,5%
53,8%
Lágy árnyékok
27,3%
30,8%
Érezhető fényesség
12,1%
0,0%
Fényerék egyensúlya
9,1%
7,7%
Fényes
6,1%
7,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,4%
38,5%
Finom színtónusú
42,4%
46,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
9,1%
7,7%
Egyértelmű színprészenység
6,1%
7,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,0%
76,9%
Semleges tónusok
12,9%
15,4%
Monokróm
9,7%
0,0%
Sötét tónusú
3,2%
7,7%
Pasztell színek
3,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
72,7%
76,9%
Egyensúlyos
21,2%
15,4%
Élénk
6,1%
7,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
15,2%
0,0%
Lágy
24,2%
38,5%
Egyensúlyozott
3,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
27,3%
15,4%
Kijelentés
30,3%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
3,0%
15,4%
Lágyan kevert paletta
3,0%
7,7%
Egyensúlyozott harmónia
3,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
48,5%
38,5%
Egységes színpaletta
42,4%
38,5%
Hogyan alakulnak Gérard De Lairesse kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Apollo and Aurora
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bacchus and Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Cleopatra's Banquet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cleopatra's Banquet (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Diana and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Apollo and Aurora
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Aurora (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hagar in the Desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Achilles Discovered among t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of the Five Senses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mely nyelveket használják Gérard De Lairesse olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Gérard De Lairesse napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Gérard De Lairesse: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Gérard De Lairesse műveiből?
Bacchus and Ariadne: 200 látogatás, ami 15% a(z) Gérard De Lairesse megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Gérard De Lairesse?
1 800 tizenkét hónap alatt (800 a művész oldalán, 1 000 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Gérard De Lairesse egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 46%-át teszi ki a 30% katalógusból.