Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Germain Pilon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Germain Pilon: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Virgin of Sorrows: 1 000 látogatás évente, ami 34% összes Germain Pilon kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi II. Henri szíve emlékműve és Monument to Henri II and Catherine dei Medici. A festő oldala: 1 000 megtekintés. Festmények: 1 400. Összesen: 2 400. A látogatószám növekszik: 133% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 200 látogatás. Melankolikus (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 55%-át, a vásznalak 27%-ét.
A(z) Germain Pilon 8 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 8 Germain Pilon vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Germain Pilon oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
700
500
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
300
Okt 2026
300
400
Mikor nyitják meg a látogatók Germain Pilon vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Germain Pilon olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
46,7%
20,7%
Elegáns
26,7%
31,0%
Nyugodt
6,7%
34,5%
Klasszikus
13,3%
6,9%
Éteri
6,7%
6,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
26,7%
55,2%
Sötét és komoly
46,7%
20,7%
Belső elmélyülést sugárzó
20,0%
17,2%
Nyugodt
6,7%
6,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,7%
0,0%
Lágy árnyékok
46,7%
37,9%
Érezhető fényesség
20,0%
13,8%
Fényerék egyensúlya
26,7%
48,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
80,0%
100,0%
Finom színtónusú
6,7%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,3%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
86,7%
100,0%
Egyensúlyos
13,3%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
6,7%
0,0%
Egyensúlyozott
20,0%
6,9%
Erőteljes kontrasztú
6,7%
0,0%
Kijelentés
66,7%
93,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,7%
6,9%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
13,3%
17,2%
Erős színegyüntetés
13,3%
34,5%
Egységes színpaletta
66,7%
41,4%
Melyek Germain Pilon kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
II. Henri szíve emlékműve
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Monument to Henri II and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Monument to Henri II and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
0
Monument to René de Biraghe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monument to René de Biraghe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monument to Valentine Balbi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Caryatids
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Henri II és Katalin szoborá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monument for the Heart of H…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Germain Pilon műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
300
42,9%
Spanyol
200
28,6%
Chinese
200
28,6%
Naponta hány látogatása van Germain Pilon-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
300
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
200
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
500
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
300
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
200
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
300
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
200
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
400
szo 28 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Germain Pilon kapcsán kérdeznek
Melyik Germain Pilon vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Virgin of Sorrows első helyen: 1 000 megtekintés, ami a nézettségek 34%-ét teszi ki. 8 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Germain Pilon olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
2 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 1 400 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Germain Pilon felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 27% részét öveklik, de a látogatások 55% százalékát teszik ki.