Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gino Severini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gino Severini: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Pan Pan at the Monico: 1 900 látogatás évente, ami 18% összes Gino Severini kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Sea = Dancer és Dancer = Propeller = Sea. A festő oldala: 7 500 megtekintés. Festmények: 5 000. Összesen: 12 500. A látogatószám növekszik: 83% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 4 600 látogatás. A olvasók Olasz (28%), Koreai (21%) és Spanyol (13%) nyelven beszélnek. A czytók Olaszország (28%), Dél-Korea (21%) és Franciaország (13%) országokban élnek. A látogatók számítógépek (57%), telefonok (40%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Kijelentés (Kontraszt) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 88%-át, a vásznalak 56%-ét.
A(z) Gino Severini 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Gino Severini vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Gino Severini oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
1 200
3 400
Aug 2026
200
700
Sze 2026
2 100
300
Okt 2026
3 900
500
Mikor nyitják meg a látogatók Gino Severini vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Gino Severini olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
85,7%
95,5%
Modern
0,0%
4,5%
Természetes tónusú
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
0,0%
Lágy árnyékok
18,0%
36,5%
Érezhető fényesség
48,0%
47,1%
Fényerék egyensúlya
22,0%
12,5%
Fényes
6,0%
3,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
13,5%
Finom színtónusú
34,0%
30,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
41,3%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
14,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
46,3%
54,4%
Semleges tónusok
41,5%
25,0%
Sötét tónusú
12,2%
20,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
8,6%
Egyensúlyos
62,0%
73,1%
Élénk
20,0%
18,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
12,0%
1,0%
Egyensúlyozott
8,0%
1,9%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
9,6%
Kijelentés
56,0%
87,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
58,0%
48,1%
Lágyan kevert paletta
18,0%
39,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
9,6%
Erős színegyüntetés
10,0%
2,9%
Egységes színpaletta
2,0%
0,0%
Melyek Gino Severini kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Pan Pan at the Monico
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
0
Armored Train in Action
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Waltz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Lancers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
0
Sea = Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Woman with Green Plant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The bear dance at the Mouli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Memories of Travel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Haunting Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Concert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Gino Severini műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 100
56,8%
telefonok
5 000
40,0%
tabletek
400
3,2%
Milyen nyelven olvassák Gino Severini műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
1 100
28,2%
Koreai
800
20,5%
Spanyol
500
12,8%
Francia
500
12,8%
Angol
200
5,1%
Horvát
200
5,1%
Lengyel
200
5,1%
Dán
100
2,6%
Német
100
2,6%
Holland
100
2,6%
Naponta hány látogatása van Gino Severini-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
300
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
1 000
pén 23 Okt
400
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
300
kedd 27 Okt
200
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
300
pén 30 Okt
200
szo 31 Okt
600
vas 1 Nov
500
hét 2 Nov
300
kedd 3 Nov
400
sze 4 Nov
400
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
300
szo 7 Nov (előrejelzés)
400
vas 8 Nov (előrejelzés)
400
hét 9 Nov (előrejelzés)
400
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
400
csüt 12 Nov (előrejelzés)
600
pén 13 Nov (előrejelzés)
300
szo 14 Nov (előrejelzés)
400
vas 15 Nov (előrejelzés)
400
hét 16 Nov (előrejelzés)
500
kedd 17 Nov (előrejelzés)
400
sze 18 Nov (előrejelzés)
400
csüt 19 Nov (előrejelzés)
700
pén 20 Nov (előrejelzés)
300
szo 21 Nov (előrejelzés)
400
vas 22 Nov (előrejelzés)
400
hét 23 Nov (előrejelzés)
500
kedd 24 Nov (előrejelzés)
400
sze 25 Nov (előrejelzés)
400
csüt 26 Nov (előrejelzés)
700
Amit a látogatók Gino Severini kapcsán kérdeznek
Melyik Gino Severini vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Pan Pan at the Monico első helyen: 1 900 megtekintés, ami a nézettségek 18%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Gino Severini olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
12 500 látogatás tizenkét hónapban: 7 500 a művész oldalán, 5 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Gino Severini olvasói?
számítógépek (57%), telefonok (40%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 57%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Gino Severini olvasói?
Olasz (28%), Koreai (21%) és Spanyol (13%); a(z) Olasz nyelv 28%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Gino Severini felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Kijelentés (Kontraszt) stílusú vásznalak a katalógus 56% részét öveklik, de a látogatások 88% százalékát teszik ki.