Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giorgio Vasari oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Giorgio Vasari és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Giorgio Vasari legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a A Megváltás viimeinen ítélete volt: 800 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 8%-ét teszi ki. Követik őket a The Last Judgment (detail) és Perseus and Andromeda Giorgio Vasari összesen 10 500 látogatást generált: 1 600 a művész oldalán és 8 900 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 114%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 7 900 látogatással. A látogatók számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön böngésznek. A látogatók Dramatikus (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 47%-át, a művész katalógusának 31%-át teszi ki.
A(z) Giorgio Vasari legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Giorgio Vasari 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
200
Júl 2026
1 000
6 900
Aug 2026
200
500
Sze 2026
200
1 300
Hány gyakran nyitják meg Giorgio Vasari vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Giorgio Vasari olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
30,8%
46,5%
Elegáns
35,9%
27,7%
Nyugodt
25,6%
20,8%
Békés, nyugodt
2,6%
4,0%
Klasszikus
5,1%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
48,7%
24,8%
Szellemi
12,8%
27,7%
Erőteljes presence
7,7%
21,8%
Melankolikus
10,3%
7,9%
Rejtélyes
7,7%
7,9%
Romantikus
5,1%
7,9%
Nyugodt
5,1%
1,0%
Reményt sugárzó
2,6%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
36,0%
30,2%
Lágy árnyékok
30,0%
30,2%
Érezhető fényesség
20,0%
32,1%
Fényerék egyensúlya
10,0%
6,6%
Fényes
4,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
29,2%
Finom színtónusú
30,0%
44,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
26,4%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,6%
81,0%
Semleges tónusok
17,8%
15,8%
Monokróm
4,4%
3,2%
Sötét tónusú
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
33,0%
Egyensúlyos
56,0%
67,0%
Élénk
2,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
5,7%
Lágy
22,0%
9,4%
Egyensúlyozott
22,0%
18,9%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
23,6%
Kijelentés
28,0%
42,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
8,5%
Lágyan kevert paletta
8,0%
3,8%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
22,6%
Erős színegyüntetés
44,0%
47,2%
Egységes színpaletta
22,0%
17,9%
Mely Giorgio Vasari vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Megváltás viimeinen ítéle…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Az Utolsó ítélet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Sala del Cinquecento
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
The Prophet Elisha
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Allegory of Justice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Ceiling of the Sala del Cin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ercole fanciullo strozza i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Lorenzo the Mag…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Giorgio Vasari követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 300
88,6%
telefonok
1 200
11,4%
Mely nyelveken olvassák Giorgio Vasari műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
33,3%
Angol
100
33,3%
Spanyol
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Giorgio Vasari-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
900
sze 28 Okt (előrejelzés)
800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 000
Kérdések Giorgio Vasari kapcsán
Melyik Giorgio Vasari vászon a legnépszerűbb?
A Megváltás viimeinen ítélete az első helyen áll, 800 megtekintéssel (8% a(z) Giorgio Vasari megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Giorgio Vasari nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
10 500 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 600 a művész oldalán és 8 900 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Giorgio Vasari alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön követik Giorgio Vasari-t; a számítógépek eszközök a látogatások 89%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Giorgio Vasari esetében?
Dramatikus (Hangulat): a látogatások 47%-át, a katalógus 31%-ával szemben.