Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Grünewald Matthias oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Grünewald Matthias számokban
Krisztus kínzása az a vászon Grünewald Matthias műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 6 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 18%-át teszi ki. Aztán A keresztenés2 és Az Isenheim Altárkép. Összesen 37 800 látogatás esetén: 4 500 a festő oldalán, 33 300 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 26%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 26 000 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (74%), telefonok (23%) és tabletek (3%). Egy preferenciát mutat: a Sötét és komoly (Érzelmi hangulat) a katalógus 4% részének látogatásainak 43%-át teszi ki.
Grünewald Matthias: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Grünewald Matthias leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Grünewald Matthias olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
2 500
23 500
Aug 2026
500
6 100
Sze 2026
1 500
3 400
Hogyan alakul Grünewald Matthias vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Grünewald Matthias vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
66,7%
82,1%
Nyugodt
11,1%
7,3%
Éteri
0,0%
2,6%
Misztikus
3,7%
2,2%
Békés, nyugodt
11,1%
1,6%
Nosztalgikus
0,0%
2,2%
Romantikus
3,7%
1,3%
Elegáns
3,7%
0,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
3,7%
43,1%
Melankolikus
33,3%
18,5%
Szellemi
22,2%
15,7%
Rejtélyes
3,7%
10,5%
Belső elmélyülést sugárzó
18,5%
7,3%
Drámai
14,8%
1,9%
Nyugodt
3,7%
1,3%
Örömteli
0,0%
1,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
10,0%
Lágy árnyékok
38,0%
57,9%
Érezhető fényesség
26,0%
15,5%
Fényerék egyensúlya
8,0%
7,7%
Fényes
18,0%
8,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
10,6%
Finom színtónusú
38,0%
50,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
34,0%
30,9%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
8,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
58,3%
75,9%
Semleges tónusok
20,8%
13,8%
Sötét tónusú
14,6%
8,5%
Pasztell színek
6,2%
1,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
9,2%
Egyensúlyos
74,0%
77,9%
Élénk
12,0%
12,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
3,4%
Lágy
10,0%
6,0%
Egyensúlyozott
8,0%
1,7%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
12,6%
Kijelentés
64,0%
76,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
1,4%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
4,0%
Erős színegyüntetés
40,0%
68,8%
Egységes színpaletta
44,0%
17,2%
Hogyan alakulnak Grünewald Matthias kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Krisztus kínzása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
2 300
1 300
Benefaktor madócella
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
0
A keresztenés2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
700
200
Erasmus és Mauríci találkoz…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Az Isenheim Altárkép
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 500
200
St Anthony (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Temptation of St Anthon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
200
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Mocking of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg Grünewald Matthias?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
28 000
74,1%
telefonok
8 600
22,8%
tabletek
1 200
3,2%
Mely nyelveket használják Grünewald Matthias olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
20,0%
Grúz
400
20,0%
Magyar
300
15,0%
Dán
200
10,0%
Spanyol
200
10,0%
Észt
200
10,0%
Finn
100
5,0%
Orosz
100
5,0%
Svéd
100
5,0%
Hogyan alakulnak Grünewald Matthias napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
200
hét 21 Sze
500
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 12 Okt (előrejelzés)
500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
400
sze 14 Okt (előrejelzés)
900
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
800
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
Grünewald Matthias: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Grünewald Matthias műveiből?
Krisztus kínzása: 6 400 látogatás, ami 18% a(z) Grünewald Matthias megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Grünewald Matthias?
37 800 tizenkét hónap alatt (4 500 a művész oldalán, 33 300 a vásznalaknál).
A látogatók Grünewald Matthias oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (74%), telefonok (23%) és tabletek (3%); a vezető számítógépek 74% arányal.
A látogatók kedvelik-e Grünewald Matthias egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Sötét és komoly (Érzelmi hangulat): a látogatások 43%-át teszi ki a 4% katalógusból.