Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Gunnar Berndtson Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1854 – 1895

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gunnar Berndtson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Gunnar Berndtson és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Gunnar Berndtson legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Eva Aminoffin Muotokuva volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 15%-ét teszi ki. Követik őket a Tytön muotokuva és Kulosaaren Salmi Gunnar Berndtson összesen 2 700 látogatást generált: 200 a művész oldalán és 2 500 az egyes vásznalakon. A figyelem 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 400 látogatással. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 73%-át, a művész katalógusának 54%-át teszi ki.

      A(z) Gunnar Berndtson legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Gunnar Berndtson 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. Eva Aminoffin Muotokuva 1 Eva Aminoffin Muotokuva 400 látogatás · 15,4%
      2. Tytön muotokuva 2 Tytön muotokuva 400 látogatás · 15,4%
      3. Kulosaaren Salmi 3 Kulosaaren Salmi 300 látogatás · 11,5%
      4. Kesä 4 Kesä 300 látogatás · 11,5%
      5. Taiteentuntijoita Louvressa 5 Taiteentuntijoita Louvressa 200 látogatás · 7,7%
      6. Maisema Pernajan Fantsnäsistä 6 Maisema Pernajan Fantsnäsistä 100 látogatás · 3,8%
      7. Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa 7 Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa 100 látogatás · 3,8%
      8. Portrait of a young lady in a white dress 8 Portrait of a young lady in a white dress 100 látogatás · 3,8%
      9. Lohenpyynti, Langinkoski 9 Lohenpyynti, Langinkoski 100 látogatás · 3,8%
      10. Ikkunassa Kuhertelua 10 Ikkunassa Kuhertelua 100 látogatás · 3,8%

      Hány olvasó látogatja é月に Gunnar Berndtson oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 20262002 200
      Aug 20260200
      Sze 20260100

      Hány gyakran nyitják meg Gunnar Berndtson vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Gunnar Berndtson vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      The Bride000000000000
      Hänen Nimensä000000000000
      Almée, an Egyptian Dancer000000000000
      Kamarimusiikkia000000000000
      Portrait of a young lady in…00000000010000
      Almée, Egyptiläinen Tanssij…000000000000
      Lohenpyynti, Langinkoski00000000010000
      Gösta Philip Armfelt00000000010000
      Sakkia000000000000
      Eero Järnefelt000000000000

      Mely nyelveken olvassák Gunnar Berndtson műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Gunnar Berndtson-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Gunnar Berndtson kapcsán

      Melyik Gunnar Berndtson vászon a legnépszerűbb?

      Eva Aminoffin Muotokuva az első helyen áll, 400 megtekintéssel (15% a(z) Gunnar Berndtson megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Gunnar Berndtson nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      2 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 200 a művész oldalán és 2 500 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Gunnar Berndtson esetében?

      Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 73%-át, a katalógus 54%-ával szemben.