Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gustave Caillebotte oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gustave Caillebotte: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Gustave Caillebotte: 24 600 látogatás évente, ami 32% összes Gustave Caillebotte kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A padló szobosók és Parizsi utca, esős nap. A festő oldala: 12 600 megtekintés. Festmények: 72 300. Összesen: 84 900. A látogatószám növekszik: 40% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 48 000 látogatás. A olvasók Angol (25%), Francia (25%) és Olasz (20%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Nosztalgikus (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 53%-át, a vásznalak 0%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Gustave Caillebotte vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Gustave Caillebotte oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
1 900
Júl 2026
3 100
44 900
Aug 2026
2 000
12 400
Sze 2026
7 100
13 100
Mikor nyitják meg a látogatók Gustave Caillebotte vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Gustave Caillebotte olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
0,0%
52,9%
Békés, nyugodt
73,3%
23,2%
Elegáns
6,7%
14,2%
Nyugodt
13,3%
4,2%
Klasszikus
6,7%
3,5%
Dramatikus
0,0%
0,9%
Természetközeli
0,0%
0,9%
Ipari stílusú
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
26,7%
64,1%
Nyugodt
13,3%
16,6%
Nyugodt
53,3%
12,6%
Melankolikus
0,0%
2,1%
Energikus
0,0%
1,7%
Örömteli
6,7%
1,4%
Drámai
0,0%
0,9%
Megnyugtató, melengető
0,0%
0,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
4,2%
Lágy árnyékok
30,0%
53,2%
Érezhető fényesség
42,0%
26,0%
Fényerék egyensúlya
16,0%
15,9%
Fényes
4,0%
0,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
54,4%
Finom színtónusú
42,0%
23,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
2,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
50,0%
51,6%
Semleges tónusok
41,2%
42,7%
Sötét tónusú
5,9%
5,7%
Monokróm
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
48,5%
Egyensúlyos
58,0%
44,1%
Élénk
12,0%
7,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
2,1%
Lágy
10,0%
3,8%
Egyensúlyozott
16,0%
6,9%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
22,0%
Kijelentés
38,0%
65,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
34,0%
24,7%
Lágyan kevert paletta
20,0%
39,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
10,4%
Erős színegyüntetés
32,0%
21,2%
Egységes színpaletta
2,0%
4,3%
Melyek Gustave Caillebotte kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gustave Caillebotte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 300
6 800
8 100
Parizsi utca, esős nap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
300
Színes villák Trouvillén
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
200
A padló szobosók
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
300
900
Utca esőn, Párizs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
600
0
Egy erkély Párizsban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
100
Les Raboteurs de Parquet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior (also known as Vie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Rower in a Top Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Boating Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Gustave Caillebotte műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
57 600
67,8%
telefonok
24 800
29,2%
tabletek
2 500
2,9%
Milyen nyelven olvassák Gustave Caillebotte műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 400
25,0%
Francia
1 400
25,0%
Olasz
1 100
19,6%
Holland
600
10,7%
Orosz
300
5,4%
Spanyol
200
3,6%
Cseh
100
1,8%
Német
100
1,8%
Koreai
100
1,8%
Lengyel
100
1,8%
Naponta hány látogatása van Gustave Caillebotte-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
900
hét 28 Sze
1 600
kedd 29 Sze
1 100
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
2 000
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
600
kedd 6 Okt
700
sze 7 Okt
500
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
2 000
szo 10 Okt
4 400
vas 11 Okt
1 200
hét 12 Okt
2 000
kedd 13 Okt
1 500
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
2 600
pén 16 Okt
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
3 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
3 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
2 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 700
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 400
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 700
pén 6 Nov (előrejelzés)
2 400
Amit a látogatók Gustave Caillebotte kapcsán kérdeznek
Melyik Gustave Caillebotte vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Gustave Caillebotte első helyen: 24 600 megtekintés, ami a nézettségek 32%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Gustave Caillebotte olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
84 900 látogatás tizenkét hónapban: 12 600 a művész oldalán, 72 300 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Gustave Caillebotte olvasói?
számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 68%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Gustave Caillebotte olvasói?
Angol (25%), Francia (25%) és Olasz (20%); a(z) Angol nyelv 25%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Gustave Caillebotte felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nosztalgikus (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 0% részét öveklik, de a látogatások 53% százalékát teszik ki.