Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gustave Moreau oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gustave Moreau és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Gustave Moreau legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a A Megjelenés volt: 4 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 4%-ét teszi ki. Követik őket a Salome Dancing before Herod és Salome Dancing Gustave Moreau összesen 110 300 látogatást generált: 15 600 a művész oldalán és 94 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 31%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 73 800 látogatással. A látogatók Angol (26%), Orosz (18%) és Portugál (12%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 16%-át, a művész katalógusának 2%-át teszi ki.
A(z) Gustave Moreau legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Gustave Moreau 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
3 500
Júl 2026
5 900
67 900
Aug 2026
4 400
9 900
Sze 2026
5 300
13 400
Hány gyakran nyitják meg Gustave Moreau vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Gustave Moreau olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
76,6%
58,7%
Misztikus
14,9%
21,8%
Dramatikus
4,3%
14,6%
Romantikus
4,3%
4,8%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
68,8%
59,0%
Melankolikus
2,1%
16,1%
Drámai
16,7%
15,3%
Szellemi
8,3%
3,7%
Éteri
0,0%
2,6%
Belső elmélyülést sugárzó
2,1%
1,5%
Romantikus
0,0%
0,6%
Nyugodt
2,1%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
22,4%
Lágy árnyékok
38,0%
37,5%
Érezhető fényesség
36,0%
33,6%
Fényerék egyensúlya
6,0%
6,2%
Fényes
2,0%
0,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
11,8%
Finom színtónusú
56,0%
44,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
34,4%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
8,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
77,2%
Semleges tónusok
11,9%
13,8%
Sötét tónusú
11,9%
8,7%
Monokróm
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
22,7%
Egyensúlyos
60,0%
67,3%
Élénk
16,0%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
4,0%
Lágy
12,0%
14,9%
Egyensúlyozott
10,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
29,5%
Kijelentés
50,0%
42,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
10,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
19,8%
Erős színegyüntetés
46,0%
48,9%
Egységes színpaletta
16,0%
13,5%
Mely Gustave Moreau vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Megjelenés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
800
1 100
Phaeton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
700
300
Salomé a János Apóstok Fejé…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
200
Salome Dancing before Herod
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
800
300
Szon és Medeia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
400
Mystical Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Diomédés, aket elszigetelté…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Sálom börtönben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Szalomé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Salome Dancing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
300
Milyen eszközöket használnak az olvasók Gustave Moreau követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
88 900
80,6%
telefonok
18 300
16,6%
tabletek
3 100
2,8%
Mely nyelveken olvassák Gustave Moreau műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
1 700
25,8%
Orosz
1 200
18,2%
Portugál
800
12,1%
Finn
400
6,1%
Francia
400
6,1%
Spanyol
300
4,5%
Cseh
200
3,0%
Dán
200
3,0%
Német
200
3,0%
Koreai
200
3,0%
Naponta hány látogatása van Gustave Moreau-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
1 600
sze 30 Sze
2 200
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
1 200
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 400
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 700
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
3 100
vas 11 Okt
1 500
hét 12 Okt
1 200
kedd 13 Okt
1 500
sze 14 Okt
2 000
csüt 15 Okt
1 400
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 200
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 700
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 500
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 800
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
3 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
3 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
2 300
Kérdések Gustave Moreau kapcsán
Melyik Gustave Moreau vászon a legnépszerűbb?
A Megjelenés az első helyen áll, 4 300 megtekintéssel (4% a(z) Gustave Moreau megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Gustave Moreau nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
110 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 15 600 a művész oldalán és 94 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Gustave Moreau alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (3%) eszközökön követik Gustave Moreau-t; a számítógépek eszközök a látogatások 81%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Gustave Moreau olvasói?
Angol (26%), Orosz (18%) és Portugál (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (26% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Gustave Moreau esetében?
Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 16%-át, a katalógus 2%-ával szemben.