Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hans Von Aachen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hans Von Aachen: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Portrait of Francesco I de'Medici: 600 látogatás évente, ami 8% összes Hans Von Aachen kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Rape of Lucretia és Pan and Selene. A festő oldala: 800 megtekintés. Festmények: 6 400. Összesen: 7 200. A látogatószám növekszik: 25% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 5 300 látogatás. A látogatók számítógépek (89%), telefonok (10%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. Finom színtónusú (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 64%-át, a vásznalak 48%-ét.
A(z) Hans Von Aachen 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Hans Von Aachen vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Hans Von Aachen oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
400
4 900
Aug 2026
0
800
Sze 2026
400
600
Mikor nyitják meg a látogatók Hans Von Aachen vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Hans Von Aachen olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
54,5%
40,7%
Elegáns
18,2%
33,3%
Romantikus
9,1%
18,5%
Nyugodt
9,1%
7,4%
Éteri
9,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
18,2%
29,6%
Melankolikus
9,1%
22,2%
Drámai
18,2%
3,7%
Rejtélyes
18,2%
3,7%
Nosztalgikus
0,0%
11,1%
Szenvedélyes
9,1%
7,4%
Erőteljes presence
0,0%
11,1%
Romantikus
0,0%
11,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
48,0%
62,5%
Lágy árnyékok
30,0%
13,9%
Érezhető fényesség
8,0%
8,3%
Fényerék egyensúlya
6,0%
11,1%
Fényes
8,0%
4,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
31,9%
Finom színtónusú
48,0%
63,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,0%
4,2%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
73,3%
73,9%
Semleges tónusok
20,0%
17,4%
Monokróm
3,3%
8,7%
Sötét tónusú
3,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
63,9%
Egyensúlyos
38,0%
36,1%
Élénk
2,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
38,9%
Lágy
26,0%
22,2%
Egyensúlyozott
8,0%
6,9%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
6,9%
Kijelentés
28,0%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
4,2%
Lágyan kevert paletta
12,0%
19,4%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
25,0%
Erős színegyüntetés
26,0%
23,6%
Egységes színpaletta
32,0%
27,8%
Melyek Hans Von Aachen kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of Emperor Rudolf…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Bacchus, Ceres and Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Joking Couple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Emperor Rudolf II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Raising of the Widow's…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Procuress with a Couple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Rape of Lucretia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Amazement of the Gods (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Allegory of Peace, Art, and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Milyen eszközökkel olvassák a Hans Von Aachen műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
6 400
88,9%
telefonok
700
9,7%
tabletek
100
1,4%
Milyen nyelven olvassák Hans Von Aachen műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
200
50,0%
Angol
200
50,0%
Naponta hány látogatása van Hans Von Aachen-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Hans Von Aachen kapcsán kérdeznek
Melyik Hans Von Aachen vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Portrait of Francesco I de'Medici első helyen: 600 megtekintés, ami a nézettségek 8%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Hans Von Aachen olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
7 200 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalán, 6 400 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Hans Von Aachen olvasói?
számítógépek (89%), telefonok (10%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 89%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Hans Von Aachen felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 48% részét öveklik, de a látogatások 64% százalékát teszik ki.