Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Zille, Heinrich oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Zille, Heinrich: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Untitled (AQREDC): 700 látogatás évente, ami 18% összes Zille, Heinrich kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Untitled (AQREB8) és Untitled (AQREBC). A festő oldala: 600 megtekintés. Festmények: 3 500. Összesen: 4 100. A látogatószám csökken: 56%-cal kevesebb látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 300 látogatás. A látogatók számítógépek (78%), telefonok (15%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. Fényerék egyensúlya (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 68%-át, a vásznalak 36%-ét.
A(z) Zille, Heinrich 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Zille, Heinrich vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Zille, Heinrich oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
2 100
Aug 2026
0
500
Sze 2026
300
600
Okt 2026
100
300
Mikor nyitják meg a látogatók Zille, Heinrich vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Zille, Heinrich olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
21,1%
42,1%
Megnyugtató, melengető
10,5%
31,6%
Melankolikus
21,1%
0,0%
Nosztalgikus
15,8%
5,3%
Játékos
5,3%
15,8%
Drámai
10,5%
5,3%
Belső elmélyülést sugárzó
10,5%
0,0%
Energikus
5,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
2,6%
Lágy árnyékok
4,0%
2,6%
Érezhető fényesség
20,0%
10,5%
Fényerék egyensúlya
36,0%
68,4%
Fényes
36,0%
15,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
60,0%
76,3%
Finom színtónusú
22,0%
18,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
5,3%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
86,4%
97,2%
Földszínek
6,8%
2,8%
Pasztell színek
4,5%
0,0%
Monokróm
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
34,2%
Egyensúlyos
58,0%
60,5%
Élénk
16,0%
5,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
0,0%
Lágy
24,0%
21,1%
Egyensúlyozott
26,0%
34,2%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
36,8%
Kijelentés
18,0%
7,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
2,6%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
30,0%
47,4%
Egységes színpaletta
64,0%
50,0%
Melyek Zille, Heinrich kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Restoration
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Untitled (AQREDC)
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
200
0
Untitled (AQRECJ)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
Untitled (AQREBC)
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
0
Untitled (AQREDE)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Going to Church in the Blac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQREC6)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Untitled (AQREDJ)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQRECN)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQREBN)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Zille, Heinrich műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
78,0%
telefonok
600
14,6%
tabletek
300
7,3%
Milyen nyelven olvassák Zille, Heinrich műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Zille, Heinrich-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Zille, Heinrich kapcsán kérdeznek
Melyik Zille, Heinrich vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Untitled (AQREDC) első helyen: 700 megtekintés, ami a nézettségek 18%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Zille, Heinrich olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 100 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 3 500 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Zille, Heinrich olvasói?
számítógépek (78%), telefonok (15%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 78%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Zille, Heinrich felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Fényerék egyensúlya (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 36% részét öveklik, de a látogatások 68% százalékát teszik ki.