Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Max Pechstein oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Max Pechstein számokban
Lupow Estuary az a vászon Max Pechstein műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 22%-át teszi ki. Aztán The Lily és Herbstabend. Összesen 1 000 látogatás esetén: 300 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A nézettség emelkedik: 200% -el több látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A csúcspont Júl 2026 volt: 600 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) a katalógus 25% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.
Max Pechstein: a 6 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Max Pechstein leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik Max Pechstein olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
400
Aug 2026
0
100
Sze 2026
100
200
Hogyan alakul Max Pechstein vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók Max Pechstein vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
50,0%
50,0%
Dramatikus
25,0%
50,0%
Romantikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
100,0%
Örömteli
25,0%
0,0%
Romantikus
25,0%
0,0%
Sötét és komoly
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
14,0%
0,0%
Lágy árnyékok
10,0%
11,1%
Érezhető fényesség
30,0%
55,6%
Fényerék egyensúlya
30,0%
22,2%
Fényes
16,0%
11,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
0,0%
Finom színtónusú
12,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
55,6%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
11,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
64,9%
87,5%
Földszínek
24,3%
0,0%
Sötét tónusú
5,4%
12,5%
Pasztell színek
5,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
0,0%
Egyensúlyos
26,0%
55,6%
Élénk
20,0%
44,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
33,3%
Lágy
12,0%
0,0%
Egyensúlyozott
16,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
44,4%
Kijelentés
34,0%
22,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
55,6%
Lágyan kevert paletta
12,0%
11,1%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
26,0%
22,2%
Egységes színpaletta
42,0%
11,1%
Hogyan alakulnak Max Pechstein kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Girl at a Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Táncosok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude in Tent
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two lying Nudes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Girls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishermen in a Boat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Red House
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ships in Königsberg
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Before the Thunderstorm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lupow Estuary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Mely nyelveket használják Max Pechstein olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
100
100,0%
Hogyan alakulnak Max Pechstein napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Max Pechstein: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon Max Pechstein műveiből?
Lupow Estuary: 200 látogatás, ami 22% a(z) Max Pechstein megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Max Pechstein?
1 000 tizenkét hónap alatt (300 a művész oldalán, 700 a vásznalaknál).
A látogatók kedvelik-e Max Pechstein egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 25% katalógusból.