Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hsiao Chin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hsiao Chin: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Dancing Light-5: 200 látogatás évente, ami 10% összes Hsiao Chin kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Stretch és Sami 23 B. A festő oldala: 600 megtekintés. Festmények: 2 100. Összesen: 2 700. A látogatószám növekszik: 67% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 600 látogatás. Élénk (Színintenzitás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 67%-át, a vásznalak 48%-ét.
A(z) Hsiao Chin 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Hsiao Chin vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Hsiao Chin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
300
1 300
Aug 2026
0
300
Sze 2026
200
300
Mikor nyitják meg a látogatók Hsiao Chin vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Hsiao Chin olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
20,6%
30,8%
Karakteres
20,6%
23,1%
Minimalista
14,7%
7,7%
Modern
8,8%
15,4%
Békés, nyugodt
8,8%
7,7%
Dramatikus
5,9%
7,7%
Éteri
8,8%
0,0%
Luksusú
5,9%
7,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
23,5%
23,1%
Energikus
20,6%
15,4%
Rejtélyes
17,6%
23,1%
Nyugodt
8,8%
15,4%
Belső elmélyülést sugárzó
11,8%
0,0%
Örömteli
5,9%
7,7%
Nyugodt
5,9%
0,0%
Drámai
2,9%
7,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
14,3%
Lágy árnyékok
22,0%
23,8%
Érezhető fényesség
26,0%
28,6%
Fényerék egyensúlya
14,0%
23,8%
Fényes
30,0%
9,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
9,5%
Finom színtónusú
6,0%
14,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
19,1%
Egyértelmű színprészenység
28,0%
33,3%
Éles színűség
22,0%
23,8%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
36,4%
43,8%
Semleges tónusok
18,2%
18,8%
Földszínek
13,6%
25,0%
Pasztell színek
20,4%
6,2%
Meleg tónusú
6,8%
6,2%
Naplemente
2,3%
0,0%
Élénk
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
14,3%
Egyensúlyos
26,0%
19,1%
Élénk
48,0%
66,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
14,3%
Lágy
8,0%
0,0%
Egyensúlyozott
8,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
14,3%
Kijelentés
64,0%
71,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
9,5%
Lágyan kevert paletta
18,0%
14,3%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
9,5%
Erős színegyüntetés
20,0%
14,3%
Egységes színpaletta
36,0%
52,4%
Melyek Hsiao Chin kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Radiation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Illusion of Sun-1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Yuan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Deep of Darkness
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Riding
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Purple Sun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Light of Hope
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flying beyond the Great Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Contemplazione superamento…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salita Spirituale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Hsiao Chin műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
50,0%
Magyar
100
25,0%
Lengyel
100
25,0%
Naponta hány látogatása van Hsiao Chin-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Hsiao Chin kapcsán kérdeznek
Melyik Hsiao Chin vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Dancing Light-5 első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 10%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Hsiao Chin olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
2 700 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalán, 2 100 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Hsiao Chin felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Élénk (Színintenzitás) stílusú vásznalak a katalógus 48% részét öveklik, de a látogatások 67% százalékát teszik ki.