Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Ian Macinnes Népszerűség és látogatói statisztikák

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ian Macinnes oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Ian Macinnes számokban

      Stromness Harbour az a vászon Ian Macinnes műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 43%-át teszi ki. Aztán Hoy from the Brough of Birsay, Orkney és Trawler in a Storm. Összesen 1 400 látogatás esetén: 700 a festő oldalán, 700 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Lágy (Kontraszt) a katalógus 60% részének látogatásainak 100%-át teszi ki.

      Ian Macinnes: a 3 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Ian Macinnes leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. Stromness Harbour 1 Stromness Harbour 300 látogatás · 42,9%
      2. Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 2 Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 200 látogatás · 28,6%
      3. Trawler in a Storm 3 Trawler in a Storm 200 látogatás · 28,6%

      Hogyan változik Ian Macinnes olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026700700
      Aug 202600
      Sze 202600
      Okt 202600

      Hogyan alakul Ian Macinnes vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Ian Macinnes kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Hoy from the Brough of Birs…00000000200000
      Stromness Harbour00000000300000
      George S. Robertson, Provos…000000000000
      Norwegian Whalers in Stromn…000000000000
      Trawler in a Storm00000000200000

      Mely nyelveket használják Ian Macinnes olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Hogyan alakulnak Ian Macinnes napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov0
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)0
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)0
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)0
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0
      pén 27 Nov (előrejelzés)0

      Ian Macinnes: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Ian Macinnes műveiből?

      Stromness Harbour: 300 látogatás, ami 43% a(z) Ian Macinnes megtekintéseinek összegétől. A lista 3. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Ian Macinnes?

      1 400 tizenkét hónap alatt (700 a művész oldalán, 700 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Ian Macinnes egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Lágy (Kontraszt): a látogatások 100%-át teszi ki a 60% katalógusból.