Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ilya Mashkov oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ilya Mashkov: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Lemons and Helichrysum: 200 látogatás évente, ami 14% összes Ilya Mashkov kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Farmer with pumpkins és Margarita Ivanovna and Zinovy Petrovich Soloviev on Holiday at Artek. A festő oldala: 700 megtekintés. Festmények: 900. Összesen: 1 600. A látogatószám növekszik: 300% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 800 látogatás. Természetes tónusú (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 50%-át, a vásznalak 14%-ét.
A(z) Ilya Mashkov 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Ilya Mashkov vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Ilya Mashkov oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
500
Aug 2026
200
100
Sze 2026
100
0
Okt 2026
100
300
Mikor nyitják meg a látogatók Ilya Mashkov vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Ilya Mashkov olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
42,9%
50,0%
Dramatikus
28,6%
0,0%
Természetes tónusú
14,3%
50,0%
Békés, nyugodt
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
28,6%
50,0%
Erőteljes presence
28,6%
50,0%
Drámai
14,3%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
0,0%
Nyugodt
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
11,9%
21,4%
Lágy árnyékok
28,6%
7,1%
Érezhető fényesség
47,6%
57,1%
Fényerék egyensúlya
9,5%
14,3%
Fényes
2,4%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
11,9%
21,4%
Finom színtónusú
30,9%
50,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,5%
21,4%
Egyértelmű színprészenység
16,7%
7,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
58,8%
58,3%
Semleges tónusok
20,6%
41,7%
Sötét tónusú
20,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
7,1%
21,4%
Egyensúlyos
76,2%
71,4%
Élénk
16,7%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
11,9%
21,4%
Lágy
26,2%
14,3%
Egyensúlyozott
9,5%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
26,2%
42,9%
Kijelentés
26,2%
7,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
40,5%
57,1%
Lágyan kevert paletta
16,7%
28,6%
Egyensúlyozott harmónia
14,3%
0,0%
Erős színegyüntetés
23,8%
14,3%
Egységes színpaletta
4,8%
0,0%
Melyek Ilya Mashkov kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Lady with a contrabass
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl on the tobacco plantat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a lady in an ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman portrait with a mirror
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hail to the 17th Congress o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Towers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Ilya Mashkov műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Ilya Mashkov-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Ilya Mashkov kapcsán kérdeznek
Melyik Ilya Mashkov vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Lemons and Helichrysum első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 14%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Ilya Mashkov olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
1 600 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 900 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Ilya Mashkov felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Természetes tónusú (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 14% részét öveklik, de a látogatások 50% százalékát teszik ki.