Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Inti Castro Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1983

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Inti Castro oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Inti Castro és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Inti Castro legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 17%-ét teszi ki. Követik őket a Resistancia és San Dunguero Inti Castro összesen 4 700 látogatást generált: 3 700 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 467%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 2 400 látogatással. A látogatók Spanyol (77%), Angol (8%) és Francia (8%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (62%), telefonok (36%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) iránt érdeklődnek: a látogatások 52%-át, a művész katalógusának 30%-át teszi ki.

      A(z) Inti Castro legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Inti Castro 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 látogatás · 17,4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 látogatás · 13,0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 látogatás · 13,0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 látogatás · 13,0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 látogatás · 8,7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 látogatás · 4,3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 látogatás · 4,3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 látogatás · 4,3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 látogatás · 4,3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 látogatás · 4,3%

      Hány olvasó látogatja é月に Inti Castro oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 2026100200
      Júl 20261 700700
      Aug 20263000
      Sze 20261 600100

      Hány gyakran nyitják meg Inti Castro vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Inti Castro vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Milyen eszközöket használnak az olvasók Inti Castro követéséhez?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      Nézze meg a számokat
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek2 90061,7%
      telefonok1 70036,2%
      tabletek1002,1%

      Mely nyelveken olvassák Inti Castro műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Spanyol4 00076,9%
      Angol4007,7%
      Francia4007,7%
      Orosz3005,8%
      Ukrán1001,9%

      Naponta hány látogatása van Inti Castro-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      pén 25 Sze100
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze600
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze200
      csüt 1 Okt200
      pén 2 Okt300
      szo 3 Okt100
      vas 4 Okt1 100
      hét 5 Okt100
      kedd 6 Okt500
      sze 7 Okt800
      csüt 8 Okt300
      pén 9 Okt300
      szo 10 Okt300
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt200
      kedd 13 Okt600
      sze 14 Okt100
      csüt 15 Okt500
      pén 16 Okt (előrejelzés)300
      szo 17 Okt (előrejelzés)200
      vas 18 Okt (előrejelzés)400
      hét 19 Okt (előrejelzés)300
      kedd 20 Okt (előrejelzés)400
      sze 21 Okt (előrejelzés)400
      csüt 22 Okt (előrejelzés)400
      pén 23 Okt (előrejelzés)300
      szo 24 Okt (előrejelzés)200
      vas 25 Okt (előrejelzés)500
      hét 26 Okt (előrejelzés)400
      kedd 27 Okt (előrejelzés)500
      sze 28 Okt (előrejelzés)500
      csüt 29 Okt (előrejelzés)400
      pén 30 Okt (előrejelzés)300
      szo 31 Okt (előrejelzés)200
      vas 1 Nov (előrejelzés)500
      hét 2 Nov (előrejelzés)400
      kedd 3 Nov (előrejelzés)500
      sze 4 Nov (előrejelzés)500
      csüt 5 Nov (előrejelzés)500

      Kérdések Inti Castro kapcsán

      Melyik Inti Castro vászon a legnépszerűbb?

      POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural az első helyen áll, 400 megtekintéssel (17% a(z) Inti Castro megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Inti Castro nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      4 700 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 3 700 a művész oldalán és 1 000 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen eszközökön követik Inti Castro alkotásait az olvasók?

      A látogatók számítógépek (62%), telefonok (36%) és tabletek (2%) eszközökön követik Inti Castro-t; a számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.

      Mely nyelveken követik Inti Castro olvasói?

      Spanyol (77%), Angol (8%) és Francia (8%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Spanyol (77% arányban).

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Inti Castro esetében?

      Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 52%-át, a katalógus 30%-ával szemben.